[ad_1]


الگوی رفتاری در شبکه بی رحمانه است: رقابتی که مجبور به ترک مجلس است …. روکو کازالینو. سخنگوی قدرتمند نخست وزیر جوزپه کنته او می نویسد که باید حرکت کند و جعبه ها کافی نخواهد بود فابریزیو رونکونه از در حرفه سرا جزئیات شگفت انگیزی از زندگی سابق برادر بزرگ در اتاق های قدرت را نشان می دهد.

جعبه ها برای او کافی نیستند ، زیرا دفتر کار وی در پالازو چیگی به اندازه یک است زمین فوتبال. این یک هوی و هوس زیبا بود. این مقام ، اتاقی را که معمولاً مخصوص سخنگوی نخست وزیر است ، به او نشان داد. روکو چند لحظه بی حرکت ماند (فقط لب بالایی اش شروع به لرزیدن کرد: همیشه وقتی که می خواهد منفجر شود این اتفاق می افتد). سپس ، با ضربه زدن به پاهایش ، فریاد زد:وحشت! این یک کمد است!مقام ، تحقیر شده ، سر به زیر انداخت پسوند کار می کند“، پرتره را می خواند.

اشتباهات از طریق WhatsApp و مجبور کردن مطبوعات ، اما نه تنها. Rocco لمس و کمی است افسانه ای (بازگشت از بروکسل: “برای این ترمیم پربرکت شما از همه ، از کونته تا گوالتیری تشکر کرده اید و من را فراموش کرده اید”)؛ رونکونه می گوید. بعد از کودکی در آلمان، مدرک مهندسی و براکت های GF او خود را با M5 به سیاست می اندازد ، جایی که از موقعیت ها بالا می رود. و بنابراین او سرانجام “با ترامپ گفتگو می کند و شام را با کونته ، ماکرون و مرکل ترتیب می دهد: جایی که او بدون تردید در بالای میز می نشیند”.

انتشار یک کتاب دی کازالینو ، “سخنگوی ایل” ، مسدود شده است و جلد آن – ادای احترام به هیجان و سریال سیاسی خانه کارتها با روکو در حالت کوین اسپیسی – به زودی در کتابفروشی ها دیده نمی شود. اما همین چند روز پیش ، او هنوز هم اعتقاد داشت. رونکونه به یاد می آورد آگوستو مینزولینی ، سه روز پیش پیام صوتی را منتشر کرد: “عشق ، کنت تر وجود خواهد داشت ، نگران نباش

در همین حال ، آخرین امتناع شب گذشته اعلام شد: “آنچه توسط وب سایت Dagospia ادعا می شود کاملاً ساختگی و خیالی است ، طبق آن من از رهبران M5S می خواهم به رای مخالف اژدها در ازای نامزدی مجدد تضمین شده توسط کنته “.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *