[ad_1]

“عدالت!” ، ساکنان فاولا را صدا کنید جکارسینیو، در قسمت شمالی ریودوژانیرو، جایی که عملیات پلیس برزیل علیه قاچاق مواد مخدر به حمام خون تبدیل شد.
به گفته بسیاری از شاهدان “ذبح”.

مالیات غم انگیز: 25 قربانی

قربانی وحشتناک: یک افسر پلیس به همراه 24 مظنون به اعضای باند قاچاق انسان ، در یک حمله سحرگاهی در محله ای با حداقل 40 هزار نفر کشته شد.

“سپس پلیس آمد …”

ساکن ، به نام فلاویا لوسیانا، لحظه ورود پلیس به خانه او و تعقیب یک مظنون خونین را شرح داد:
“حدود ساعت 8 صبح امروز مردی وارد خانه من شد زیرا من در فاولا زندگی می كنم ، من راهی برای نگهداری او نداشتم: وی از ناحیه گلوله زخمی شد و سپس پلیس آمد و از من س askedال كرد كه آیا اعضای باند در خانه وجود دارد و سرم را تکون دادم ، بله ، چون نمی خواستم خانواده ام را به خطر بیندازم. بنابراین پلیس وارد شد و مرد را درست در اتاق دخترم کشت. “

پلیس 16 قبضه کلت کمری ، 6 قبضه اسلحه ، یک قبضه مسلسل ، 12 قبضه نارنجک و یک قبضه اسلحه را توقیف و شش مظنون دیگر را نیز دستگیر کرد.

“یک ساعت عملیات زمانی که مردم به محل کار خود می روند و کودکان به مدرسه می روند”

تیراندازی حدود ساعت 6 صبح به وقت محلی در فاولای جکارسینیو و در طی عملیاتی با 200 مأمور با پشتیبانی خودروهای زرهی و دو هلی کوپتر آغاز شد.
“آنقدر شلیک وجود دارد ، هلی کوپترها مردم را می ترساند زیرا آنها از بالا به پایین شلیک می کنند. در این هنگام صبح مردم برای خرید نان یا کار می روند و بچه ها به مدرسه می روند. “” یکی از ساکنان ژاکارزینیو به رادیو CBN ریو گفت که ناشناس بماند.

در همین حال ، پلیس ایستگاه تریامم را در محله روچا و دیگر ایستگاه های اطراف اشغال کرد. برای جلوگیری از فرار قاچاقچیان. حرکت قطارها متوقف شده است.

یکی دیگر از شاهدان عینی گفت: “صحنه هایی از عراق.”

در برزیل اقتدارگرا رئیس جمهور جائر بولسونارو ، بلافاصله جنجال علیه پلیس آغاز شد.
دادستان ریودوژانیرو خبر از آغاز تحقیقات داد.

“تنها اعدام یک افسر پلیس بود …”

فیلیپه کوری ، مامور نیروی ویژه پلیس ، از کار پلیس دفاع می کند:
“تنها اعدام یک افسر پلیس بود که متاسفانه توسط قاچاقچیان مواد مخدر به سردی اعدام شد. مرگ های دیگر در حالی رخ داد که قاچاقچیان به سمت پلیس هدایت می شدند و سپس خنثی می شدند.
اینطور پیش رفت. “

شکار “فرماندهی ورملو”

پلیس برزیل می گوید که آنها در حال تحقیق در مورد جذب نوجوانان توسط این باند هستند.ورملی را فرمان دهید“(فرماندهی سرخ) که به شدت در قاچاق مواد مخدر و اسلحه نقش دارد.

پلیس مشعل Jacarezinho را یکی از مقرهای این باند جنایتکار می داند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *