[ad_1]

مانند شاهزاده هری است مگان مارکل آنها ازدواج کردند ، ما همه چیز را می خوانیم و بالعکس در مورد داستان عشق آنها و به ویژه در مورد تأثیر دوشس بر شوهرش. در آوریل 2020 ، برای جابجایی به آمریکا ، جین گودال ، متخصص علوم اولیه مشهور او گزارش می دهد که هری ایستاده بود “یافتن زندگی در یک چالش کوچک در حال حاضر”. دانشمند بسیار دیپلماتیک بود ، اما بدترین وضعیت هنوز در انتظار نبود. در همان دوره ، پنی هونور متخصص او فاش کرد: “بسیاری دوست دارند به او کمک کنند ، اما او خودش را منزوی می کند. این سالم نیست. “

در ماه ژوئن سال گذشته ، اظهارات باورنکردنی برخی از افراد داخلی در کتاب “پیانوس ها در جنگ: داستان داخلی هری و مگان” گنجانده شد. منابع آنها گفتند که “هری توسط گناه خراب شده است.” او از اینكه هنگام مرگ الیزابت دوم در آنجا نبود وحشت دارد. ژوئیه بعد ، تام کوین متخصص اختلافات که دوک ساسکس در کالیفرنیا غمگین بود منزوی از خانواده اش ، پس از فهمیدن اینکه زندگی آمریکایی آن چیزی نیست که انتظار داشت مشتاق بازگشت بود. هری بلافاصله احساس می کند در لس آنجلس گم شده است ، “منفجر شده توسط انرژی مثبت مگان”، همانطور که این متخصص گفت ، پس از اینکه به خود خیال کرد که می تواند با محیط دیگری غیر از محل تولدش سازگار شود.

هری می شنید “کم شده” به دلیل تصمیمی که خیلی سریع اتخاذ شده است (ما نمی دانیم که و چه مقدار درخواست شده توسط بازیگر سابق). برای ماههای زیادی ، این لایت موتیف بود که با شایعات مربوط به کنتینو همراه بود اختلاف نظرها s شاهزاده ویلیام. با این حال ، صدای معتبر دیگری می آید a چرخش این ایده که از عروسی سلطنتی هری و مگان مارکل به بعد آنها صفحات روزنامه ها را اشغال کرده بودند. شان اسمیت ، زندگینامه نویس سلطنتی ، همه شایعات مربوط به بحران ساسکس و شایعه سازی درباره ادعای نفوذ ناپسند دوشس بر شوهرش را تکذیب کرد.

به ستاره روزانه این متخصص گفت که زندگی پرنس هری را می توان به دو قسمت اصلی تقسیم کرد ، و توضیح داد: “شغل نظامی او را از پسری به مرد تبدیل کرد. سپس جلسه ای با مگان مارکل برگزار شد که به لطف آن او شخص بهتری شد. اسمیت همچنین گفت که این دو سفر به افغانستان برای هری بوده است “دستاورد واقعی”. در حقیقت ، پسر دوم از لیدی دیانا من قبول می کنم به بی بی سی: “ده سال حضور در آبی و سلطنتی بسیار مهم بود زیرا آنها مرا از دردسر دور می کرد.” است او اضافه کرد: “شغل نظامی من این امکان را به من داد تا از کانون توجهات اجتناب کنم ، جرات نمی کنم فکر کنم اکنون بدون ارتش کجا خواهم بود.”

به طور خلاصه ، یک تجربه یادگیری. با تمام شد تعطیلات در سال 2015. جلسه با آینده دوشس ساسکس پس از مدت کوتاهی وارد شد شان اسمیت ستایش و کلمات تحسین را اختصاص می دهد ، و آن را چنین توصیف می کند “یک زن خاص با کاریزمای بزرگ ، که بلافاصله شاهزاده را زد. با تجارب مختلف زندگی خود چیز جدیدی را برای خانواده سلطنتی به ارمغان آورده اید. این از اعضای دیگر خانه ویندزور بهتر یا بدتر نیست ، فقط متفاوت است. و اکنون این تنوع از بین رفته است. “

آیا خانواده سلطنتی فرصت مدرن شدن با مگان مارکل را از دست دادند؟ پاسخ دادن دشوار است. احتمالاً سو mis تفاهم و سکوتهای زیادی بین او و دوشس وجود داشته است خانواده سلطنتی. شاید هر دو طرف فرصتهای زیادی را برای شفاف سازی ، سازش و درک یکدیگر از دست داده باشند. خیلی عجیب نخواهد بود اگر Megxit نتیجه اشتباهات همه باشد ، نه فقط هری و مگان. در این مرحله ، مشکل شناختن آن است. با وجود شایعات ، شایعات و شایعات در سال های اخیر ، شان اسمیت از یک چیز مطمئن است: “مگان زنی نیست که خیلی ها نقاشی کرده باشند. امیدوارم او وقت و زمان داشته باشد تا نظر خود را تغییر دهد. “ چه کسی می داند که آیا او درست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *