[ad_1]

بازداشت موقت پاتریک زکی در مصر 45 روز تمدید شد. هدی نصرالله ، یکی از وکلای وی ، با تأیید شایعات منتشر شده در روز گذشته ، به ANSA گفت. دادستان ها آمادگی خود را برای اجرای قانون مبهم مصر که تا دو سال در بازداشت است ، تأیید کردند: “دلایل بازداشت وی هنوز باقی مانده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.” با وجود همه اینها ، همانطور که فرنسینا یادآوری کرد ، پرونده پاتریک “تنها چیزی بود که توسط گروهی از کشورهای خارجی به طور مداوم کنترل می شود” (امروز علاوه بر یک دیپلمات ایتالیایی ، نمایندگانی از دانمارک و ایالات متحده نیز حضور داشتند).

پاتریک زکی در زندان می ماند: داستان محقق بازداشت شده توسط مصر به دلیل “تبلیغات خرابکارانه”

در روزهای اخیر ، وزارت امور خارجه ، از طریق سفارت ایتالیا در قاهره ، همچنان “برای تسهیل آزادی سریع” این دانشجوی 29 ساله ، آگاهی مقامات مصری را افزایش داده است. ریكاردو نوری ، سخنگوی سازمان عفو ​​بین الملل ایتالیا ، به ANSA گفت: “ما در شرایط متناقضی قرار داریم كه در آن قضات ، دادستان ها و سایر اعضای دادگستری مصر نتایج” دادرسی “همه به جز وكیل را اعلام می كنند.

وی افزود: “این ماجرا ، اگر تأیید شود ، بار دیگر نشان می دهد كه در مصر ، رویه ها ، حقوق و احترام به شأن زندانیان كمتر از صفر است”. “اگر سال دوم زندانی غیرقانونی ، خودسرانه ، بدون محاکمه و وحشیانه پاتریک به پاتریک باز شود ، پس ما واقعاً باید تلاش خود را دو برابر کرده و برای یک کارزار بزرگتر آماده شویم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *