[ad_1]

زیرا دولت عمیق ایالات متحده هرگز روسیه و ایران را نخواهد بخشید

،

توسط پپه اسکوبار

https://www.youtube.com/watch؟v=EJ53nEfYWz0

متن فیلم است.

نصرالا زمینه دیدار مهم سرلشکر سلیمانی از مسکو را در سال 2015 فراهم کرد ، زمانی که وی یک دیدار حضوری دو ساعته با رئیس جمهور پوتین داشت:

(در این جلسه) وی (سلیمانی) گزارشی استراتژیک (جامع) از اوضاع سوریه و منطقه را به (پوتین) ارائه داد (و توضیح داد) ایده پیشنهادی و نتایج مورد انتظار. البته وی (در جلسه) از میدان های علمی ، عینی ، نظامی و جنگ (و اظهارات خود را بر اساس) بر اساس نقشه ها ، سوشی ها ، اعداد و آمار استفاده کرد. در آن جلسه ، رئیس جمهور پوتین به حاج (قاسم) گفت: “من متقاعد شده ام” و تصمیم (درباره تلاش های نظامی روسیه در سوریه) اتخاذ شده است. این را از حاج سلیمانی شنیدم. نصرالله همچنین توضیح مهمی را ارائه می دهد:
به درخواست سوریه ، کل فرآیند در حال انجام بود:

ببینید ، من کمی عینی و منطقی هستم. من دوست ندارم افسانه پردازی کنم. این درست نیست که بگوییم حاج کاظم سلیمانی (خودش) پوتین را ترغیب به مداخله (در سوریه) کرد. من ترجیح می دهم بگویم که حاج قاسم سلیمانی از طریق قرائت استراتژیک خود (از وقایع) ، استدلال ، منطق اقناعی و شخصیت کاریزماتیک خود توانسته است مکمل استثنایی تمام تلاشهای قبلی باشد که روسیه را به تصمیم گیری برای ورود به سوریه سوق داد. تلاش های بزرگی انجام شده است (پیش از این) و بحث های زیادی در این مورد صورت گرفته است ، اما رئیس جمهور پوتین همچنان مردد خواهد بود. نصرالله افزود که سلیمانی “در هنر اقناع مهارت داشت و منطقی (بی عیب و نقص) داشت. او نه از روسیه (که به جنگ پیوست) شرمنده است و نه از سخنان (پوچ) استفاده می کند. اصلا. وی از زبان علمی ، توضیح دادن (ممکن) دستاوردهای نظامی و جنگی ، و همچنین نتایج سیاسی مداخله (روسیه) (در سوریه) استفاده می کند


این اطلاعات در محل است

حالا بیایید همه چیز را در متن قرار دهیم. پوتین یک بازیکن بزرگ شطرنج ژئوپلیتیکی است. نصرالله خاطرنشان کرد که در این نشست “تعدادی از مقامات ذیربط نظامی ، امنیتی و سیاسی” حضور داشتند. این پیشنهاد وزیر دفاع روسیه سرگئی شویگو و مهمتر از همه بهترین استراتژیست نیکولای پاتروشف است.

شویگو وزیر دفاع روسیه در کنار پوتین آنها همه به خوبی می دانستند که تا سال 2015 ، هدف نهایی از آلوده سازی داعش / داعش در سوریه – همراه با کمپین بدنام “اسد باید برود” – ایجاد شرایط برای

خلافت کاذب به قدرت می رسد ، قدرت را در قفقاز گسترش می دهد و سپس روسیه را بی ثبات می کند. این در فرمول روسی “از حلب تا گروزنی فقط 900 کیلومتر است” تنظیم شده است.

لیاقت سلیمانی این بود که آغاز نهایی ایده مداخله باشد. وی بر اساس تجربه میدانی گسترده خود ، می دانست که جبهه مقاومت به تنهایی برای دفاع از دمشق کافی نیست. “راز” این نشست دو ساعته در مسکو این است که سلیمانی باید به صراحت گفته باشد که مرحله بعدی خلافت کاذب علیه روسیه نرم گفتار است نه ایران. تصمیم مسکو به طور ضرب المثلی پنتاگون و ناتو را آماده کرد:

آتلانتیستها انتظار نداشتند كه یك گروه كوچك نیروی هوایی روسیه و یك تیم از مشاوران ارشد نظامی در سوریه مستقر شوند.

اما تصمیم سیاسی احتمالاً قبلاً اتخاذ شده است. چنین عملیات پیچیده نظامی نیاز به برنامه ریزی جامع دارد و این اتفاق قبل از سفر سلیمانی رخ داده است. علاوه بر این ، سرویس های مخفی روسیه از تمام جزئیات حکومت نظامی در زمین و گسترش بیش از حد آشکار ارتش عرب سوریه (SAA) آگاهی داشتند.

آنچه سلیمانی روی میز آورد هماهنگی کاملاً بی نظیری بود: فرماندهان حزب الله ، مشاوران سپاه ، شبه نظامیان مختلف به رهبری ایران با همکاری ببرهای سوریه و نیروهای اصلی ضربتی که توسط نیروهای ویژه اعزام شدند. نخبگان روسی که در صحرا یا در مناطق اشباع شده شهری – همه قادر به تعیین حملات هوایی جراحی روسیه علیه داعش / داعش و کسانی که دوباره “شورشیان میانه رو” القاعده را تبدیل کرده اند. سلیمانی می دانست که برای پیروزی در این جنگ به نیروی هوایی نیاز دارد –

و سرانجام موفق شد ، زیرا کاملاً هماهنگ کار میدانی / اطلاعاتی چندین ارتش و روسای ستاد کل ارتش روسیه بود.

سربازان روسی در پایگاه هوایی همین ، سوریه

پس از این دیدار سرنوشت ساز در سال 2015 ، اتحاد بین سلیمانی و ارتش روسیه به نسبت آهنین توسعه یافت. بعداً ، پنتاگون و ناتو بسیار آگاه شدند که چگونه سلیمانی ، همیشه فرمانده کل قوا در میدان جنگ ، با بغداد و دمشق همکاری نزدیک داشت تا سرانجام چکمه های آمریکا را از عراق بیرون کند. این دلیل اصلی ، نه چندان مخفی قتل او بود.همه موارد فوق توضیح می دهد که چرا نئوکانهای آمریکایی و جناحهای قدرتمند قدرتهای عمیق هرگز ایران و روسیه را برای آنچه در سوریه اتفاق افتاده “نمی بخشد”. ،

علیرغم اقدامات بیشتر مدیران دولت جدید هولوگرافی در واشنگتن.

تاکنون ، نشانه ها شیطان پرستی ضرب المثل و ثابت روسیه را نشان می دهد. تحریم های غیرقانونی ترامپ علیه صادرات انرژی ایران همچنان پابرجاست. و هیچ چشم اندازی برای پذیرش غلبه روسیه ، ایران و حزب الله در سوریه ندارد.

* پپه اسكوبار ، خبرنگار و سردبیر برزیلی الاصل در آسیا تایمز و ستون نویس كنسرسیوم اخبار و فرهنگ استراتژیك در مسكو. از اواسط دهه 1980 ، وی به عنوان خبرنگار خارجی در لندن ، پاریس ، میلان ، لس آنجلس ، سنگاپور و بانکوک زندگی و کار کرد. این کشور شامل پاکستان ، افغانستان و آسیای میانه به طور گسترده در چین ، ایران ، عراق و خاورمیانه است. پپه نویسنده کتاب “گلوبالستان – چگونه جهانی شده در جنگ مایع حل می شود” است. Red Zone Blues: عکس بغداد در طول موج. وی در آماده سازی امپراتوری و هلال و توتو برای فروش در ایتالیا همکاری کرد. دو کتاب آخر وی امپراتوری آشوب و 2030 است. پپه همچنین با آکادمی ژئوپلیتیک اروپا مستقر در پاریس مرتبط است. وقتی مسافرت نیست ، بین پاریس و بانکوک زندگی می کند. منبع:

تحقیقات جهانی

ترجمه: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *