[ad_1]

چراغ سبز روشن است کمیسیون اروپایی دستیابی به کنترل مشترک از من InvestCo هستم، رسماً مستاجر کارخانه ها است ایلوا سابق، از جانب ArcelorMittal است Invitalia. بروکسل در یادداشتی توضیح داد که این طرح را تحت مقررات ادغام اتحادیه اروپا تصویب کرده است زیرا این عملیات “مشکلی ایجاد نمی کند رقابت، با توجه به عدم همپوشانی دارد است اتصالات عمودی از جمله فعالیتهای شرکتها در منطقه اقتصادی اروپا “.

این توافق نامه افزایش سرمایه برای 400 میلیون یوروکه شرکت تابعه Mef را می دهد 50٪ حق رأی شرکت. سرمایه گذاری دوم به 680 میلیون با اتمام خرید “با توجه به شرایط مختلف قبلی” ، از جمله معافیت از تشنج گیاهان ، که ، با این حال ، باید توسط آنها رسیدگی شود دادگاه، در داخل مه 2022. در این مرحله ، سهم Invitalia در Am InvestCo خواهد رسید 60٪.

برای Fiom-CGIL ، تصمیم کمیسیون اتحادیه اروپا “یک نقطه شروع اساسی” است. به گفته دبیر Francesca Re David و رئیس صنعت فولاد جیانی ونتوری “در این مرحله ، واقعاً هیچ چیز دیگری نیست که بتواند مانع یا کند کردن p شوددوره تطبیقی و در مشارکت گسترده بر انتخاب صنعتی، جنبه های حرفه ای و زیست محیطی گروه “. نه تنها این:” بیش از همه ، هیچ چیز نمی تواند توجیه کند سرمایه گذاری ها برای حمایت از راه اندازی مجدد همه مشاغل ضروری است. “فیوم” معتقد است “تنظیم دستور کار برای مقایسه در سطح صنعتی در کارخانه های منفرد “.

پایان بابی برای دبیرکل Uilm ، Rocco Palombella: “پس از ورود ok از قبل از کمیسیون اروپا در ورود Invitalia در ArcelorMittal ، به اندازه کافی باطن! با وجود وضعیت پیچیده دولت ، ما باید فوراً از سر بگیریم تقابل اتحادیه های کارگری در سطح صنعتی ، “او گفت. “تصویر كامل ایلوا سابق همچنان ادامه دارد نمایشی – پالومبلا ادامه می دهد – دیگر فرصتی برای از دست دادن وجود ندارد ، وضعیت به پایان رسیده است ناپایدار، Invitalia و ArcelorMittal باید بلافاصله جلسه تشکیل دهند.

واقعیت اقتصادی – انتخاب بهترین مقالات از Financial Times ، همراه با درج اقتصادی ما به ایتالیایی ترجمه شده است

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

متشکرم
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که هر روز می توانیم صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد در حال رکود است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. به همین دلیل است که از شما می خواهیم با حداقل مشارکت برابر با قیمت یک کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
کاربر پشتیبانی شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله قبلی

چین ، سرمایه دار سابق لای شیاومینگ اعدام شد: به جرم افساد و جادو به اعدام محکوم شد

بعدی


مقاله بعدی

صورتحساب های مالیاتی را تا 28 فوریه تمدید کنید. انتظار می رود دولت جدید برای پنجمین فرمان ریستوری باشد

بعدی
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *