[ad_1]

K metro 0 – نیویورک – فرستاده ویژه سازمان ملل متحد از وضعیت جدی در منطقه Tigrei در اتیوپی ناشی از اتهامات جدی تجاوز به زنان درخواست می کند. “همچنین گزارش های نگران کننده ای از افراد مجبور به تجاوز به اعضای خانواده خود تحت تهدید به خشونت قریب الوقوع وجود دارد.”

K متر 0 – نیویورک – نماینده ویژه سازمان ملل خواستار اوضاع جدی در منطقه Tigrei در اتیوپی ناشی از اتهامات جدی درباره تجاوز به زن.

وی گفت: “همچنین گزارش های نگران کننده ای از مجبور شدن افراد به تجاوز به اعضای خانواده خود ، تهدید به خشونت قریب الوقوع وجود دارد.” پرامیلا پاتن در بیانیه ای که اواخر شب گذشته صادر شد. “همچنین گزارش شده است که برخی از زنان توسط ارتش مجبور به رابطه جنسی در ازای محصولات اساسی شده اند ، در حالی که مراکز پزشکی افزایش تقاضا برای پیشگیری از بارداری و آزمایشات مربوط به عفونتهای مقاربتی را نشان داده اند.”

پاتن به تقاضاهای روزافزون برای دسترسی فوری و بدون قید و شرط به منطقه Tigray پیوست ، جایی که در اوایل ماه نوامبر جنگ بین نیروهای اتیوپی و رهبران کنونی تیگری که قبلاً بر دولت این کشور تسلط داشتند ، آغاز شد.

سخنگوی دفتر پاتون نمی گوید که کدام پرسنل نظامی در این ماجرا دخیل بوده اند. در میان جنگجویان در Tigray ، جنگجویان از منطقه همسایه آمهارا و سایر مناطق اتیوپی و همچنین سربازان همسایه اریتره هستند.

تازه وارد شده اردوگاه های پناهندگان و آوارگان خشونت جنسی را گزارش می کنند و گزارشات بیشتری از خشونت علیه زنان و دختران در این اردوگاه ها وجود دارد، بیانیه پاتن می گوید.

دولت اتیوپی می گوید که کمک ها در منطقه Tigray آغاز شده است ، اما امدادگران به آسوشیتدپرس گفتند که دسترسی همچنان محدود است. بعلاوه ، کمکها گاهی با نیروهای اتیوپی نیز همراه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *