[ad_1]

لندن تلفن همراه تاشو سامسونگ شاهزاده اندرو، در یک نسخه شخصی از شرکت برای پسر دوم ، آشفته حاکم 94 ساله. آلبوم با عکسهای رسمی از بازدید از دونالد ترامپ در کاخ باکینگهام در سال 2019. عکس های شاهزاده ویلیام و همسرش ، دوشس کمبریج کیت میدلتون. و سپس مدالهای افتخاری ملکه الیزابت، تابوتهای گرانبها و بسیاری از وسایل ، ساعتهای رسمی از کاخ باکینگهام ، تا قلم آبنمای تیفانی و حتی لباس خواب ابریشمی. ارزش کل کالاهای منحصر به فرد دزدیده شده جمع آوری شده طی ماه ها: حداقل 100،000 پوند ، بیش از 110،000 €. اما نیمی از آنها قبلاً در eBay بصورت آنلاین فروخته شده اند. در واقع ، به گفته دادستان ها ، برای قیمت هایی بسیار کمتر از ارزش واقعی آن فروخته شد.

طعمه بد نیست آدام پی، 37 ساله ، نام و نام خانوادگی ایتالیایی تبار است ، اما او انگلیسی است ، در اسکاربورو ، یورکشایر شمالی ، در شمال متولد و بزرگ شده است. با این حال وی اکنون به هشت ماه زندان محکوم شده است. از آنجا که کانتو از سال 2015 کارمند کاخ باکینگهام لندن است: ابتدا در آشپزخانه ها ، سپس در پذیرایی. حرفه ای محرمانه ، تا نوامبر 2019. هنگامی که کانتو شروع به حمله به کمدهای اتاق کرد ، اتاق هایی که در ساختمان کار می کرد در حالی که کار می کرد ، مغازه های داخلی ، که طبق بازسازی قضات حداقل 77 مورد را سرقت می کرد.

دگردیسی غیر منتظره برای بسیاری از همکاران و دوستان: در قلب چرخش جنایی کانتو ، برخی از بدهی هایی است که مرد در ماه های گذشته وارد کرده بود ، و همین طور تا آگوست سال 2020 ، تا کشف آدم.

برای وكیل خود ، كانتو “ساده لوح” بود كه این محكومیت ها را انجام می داد. برای قاضی محکوم او ، این مرد “یک دزد نه چندان پیچیده” بود. دست کم گرفتن ، زیرا کانتو با استفاده از نام و تماس های واقعی خود ، همه چیز را در eBay فروخت: “به همین دلیل خیلی راحت می شد او را دنبال کرد.”

مردی با موهای قهوه ای و عینک مشکی ضخیم دیروز وارد دادگاه ساوت وارک شد که توسط ماسک و ژاکت مشکی محافظت شده بود ، خود را مجرم دانست. اما تاکنون او فقط حدود 5000 یورو پول نقد پس داده است. در حالی که بیشتر کالاهای مسروقه قبلاً به صورت آنلاین فروخته شده است و اکنون محققان در تلاشند آن را پیدا کنند. در میان این موارد ، یادگارهای گرانبهایی نیز وجود دارد که دارای ارزش عاطفی زیادی نیز هستند ، مانند مدال فرمانده فرمان سلطنتی ویکتوریا برای ژنرال پیشین ارتش انگلیس. متیو سایکس، که در سالهای اخیر توسط الیزابت دوم به طور رسمی به وی داده شد: “آن در اینترنت به قیمت 350 پوند فروخته شد. اما برای من این موضوع بی ارزش بود.

قاضی گفت: كانتو كه اجناس سرقتی وی تا حدی در خانه اش در اسكاربورو و در اتاقش در كاخ سلطنتی كاخ سلطنتی پیدا شده بود ، به حدود نیمی از مجازات وی محكوم شد ، زیرا “او از عمل خود پشیمانی واقعی نشان داد”. و در سالهای گذشته کارهای زیادی برای جامعه محلی در یورکشایر انجام داده است ، خصوصاً کمک به افراد مسن مبتلا به بیماری آلزایمر. ” قبل از اینکه او از کاخ باکینگهام لوپین شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *