[ad_1]

داعش با افزایش حملات علیه بادیا ، نوارها علیه SAA را افزایش می دهد. شناسه ، از حملات و اعتصابات ، به اقدامات پیچیده ای منتقل می شود که ربودن سربازان را نیز مشاهده می کند

داعش هنوز در حال افزایش بازی علیه ارتش سوریه (SAA) در صحرای بادیه و افزایش حملات است. جهادگران داعش استراتژی خود را از صاعقه به اقدامات پیچیده تری تغییر داده اند كه منجر به كشته شدن تعداد زیادی از سربازان و دستگیری دیگران شده است. منطقه آسیب دیده جاده بین دمشق و رقه است. جای تعجب نیست که در وسط وادی العزیب ، آخرین کمین پلیس قرار گرفت. قربانیان حداقل 12 کشته نظامی و 15 زخمی بودند که سه نفر آنها غیرنظامی بودند. دوباره ، به نظر می رسد که تروریست ها برخی از مردان را اسیر کرده اند. با این حال ، مورد قبلی فقط دیروز در ربع وادی العزیب اتفاق افتاده بود. رژیم در تلاش برای سرپوش گذاشتن برای تغییر روند است ، دائماً نیروهای کمکی می فرستد و به حملات روسیه اعتماد می کند. با این حال ، تلاش ها تاکنون بی نتیجه بوده است.

در همین حال ، شبه نظامیان طرفدار ترکیه به تلاش های خود برای نفوذ به کردستان سوریه ادامه می دهند

تلاش شبه نظامیان طرفدار ترکیه برای نفوذ به کردستان سوریه همچنان ادامه دارد. دومی ساعاتی پیش توسط SDF خنثی شد و جهادگران را در حال حرکت از روستای هوشاریا ، شرق حلب ، به سمت مواضع شورای نظامی منبج دید. در همان زمان ، درگیری ها در زمین ادامه یافت و به هازوان و الدگلباش (الباب) نیز رسید. به طور خاص ، آنها شامل ابله و هازوان هستند. علاوه بر این ، نیروهای متفقین آنکارا با توپخانه به جاموشیا ، ام جلود ، ام آداسه و الصیدا حمله کردند. این بمب گذاری ها به مواردی که اخیراً در تل ریفات ، سد الشحابا ، النیرابیه و ساموکا روی داده اند ، می افزایند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *