[ad_1]

داعش با حمله به SAA: حملات داعش در ال تایم و حماه ، سر خود را در دیر الزور و در شرق بلند می کند. درگیری ها فقط به لطف مداخله روسیه پایان یافت

داعش کارزار حملات خود علیه ارتش سوریه (SAA) را در بادیه از سر گرفته است. به ویژه ، جهادی ها مواضع SAA را در جنوب دیر عزور ، نزدیک پالایشگاه های نفت التیم هدف قرار دادند. شبه نظامیان دولت اسلامی سعی در کنترل زیرساخت ها دارند. این حمله خنثی شد ، اما تنها پس از ساعت ها درگیری و به لطف مداخله جز air هوایی روسیه. روز گذشته اما پست های نظامی در شرق حماه مورد حمله قرار گرفتند. حتی در این حالت نیز به لطف مبارزان مسکو که مهاجمان را متفرق کردند ، اوضاع برطرف شد. در واقع ، نیروهای دمشق نمی توانند به تنهایی با دشمن بجنگند. حمله در صحرا نتایج مطلوبی ندارد ، اگرچه چندین هفته است که آغاز شده است. علاوه بر این ، فدراسیون اخیراً گروهی را به زمین اعزام کرده است ، اما این بیشتر مربوط به محافظت از متفقین است.

در همین حال ، SDF در حال مبارزه با قاچاق دولت اسلامی در فرات است و از تلاش های شبه نظامیان طرفدار ایران محافظت می کند

در شرق شرقی دیر Ezzor ، SDF عملیات را برای از بین بردن سلولهای قاچاق که از داعش پشتیبانی می کنند و متوقف کردن گروههای قاتل IDF افزایش داد. در چند ساعت گذشته یک کلاس عصرانه برای موتورسیکلت ها در شهیل و جدیدات باکارا تحمیل شده است. علاوه بر این ، بسیاری از عناصر نیروهای کرد در امتداد فرات واقع شده اند. آنها کشتی هایی را که از رودخانه عبور می کنند کنترل می کنند و به طور گسترده در منطقه گشت می زنند. هدف: جلوگیری از جریان سلاح ، تجهیزات و افرادی که برای گروه های دولت اسلامی در منطقه سوریه مقصد هستند. در همان زمان ، سنگرها و حصارهایی در صالحیه ، نزدیک ایستگاههای مقدم شبه نظامیان طرفدار ایران متحد با دمشق حفر شد. SDF می خواهد تلاش های احتمالی برای نفوذ یا جاسوسی از شرکت کنندگان خصمانه را دلسرد کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.