[ad_1]

شبه نظامیان طرفدار ایران از جنگ بین ارتش سوریه (SAA) و داعش در صحرای بادیا سو استفاده می کنند. نیروهای متصل به تهران برای رصد بزرگراه دیر عزور – پالمیرا ، آزادسازی نیروها علیه داعش

شبه نظامیان طرفدار ایران از جنگ بین ارتش سوریه (SAA) و داعش در صحرای بادیا سو استفاده می کنند. اعضای گروه های نزدیک به سپاه پاسداران کنترل بزرگراه بین دیر الزور و پالمیرا (حمص) را به دست گرفتند و مردم را از لشکر چهارم SAA آزاد کردند ، آنها برای حمایت از همرزمان خود در حمله به جهادگران از ارتش اسرائیل در بزرگراه و بیشتر در شمال نیروهای شبه نظامی در هفت پاسگاه که تاکنون سربازان در آنجا بودند مستقر بودند. آنها همچنین از لیوا فاطمیون و حزب الله عراق حمایت کردند. این به این دلیل است که آنها از حملات دولت اسلامی وحشت دارند ، در حالی که در دمشق حمله ای برای بازیابی کنترل کامل زیرساخت ها انجام می شود. این استراتژیک است زیرا مرکز شهر را به طور مستقیم به استان شرقی متصل می کند.

کنترل و دسترسی آزاد به بزرگراه از نظر استراتژیک برای حرکت سریع به دمشق در صورت حملات اسرائیل مهم است

علاوه بر این ، بزرگراه دیر Ezzor-Palmyra نه تنها برای ارتش سوریه بلکه برای شبه نظامیان طرفدار ایران نیز راهبردی است. در واقع این امر به آنها امکان می دهد تا افراد و دارایی ها را به سرعت به دمشق منتقل كنند ، این امر به لطف SAM های روسی و Thor M1 در صورت حملات جدید از اسرائیل محافظت می شود. تصادفی نیست که جهادگران لیوا فاطمیون و حزب الله عراق با یک وظیفه مشخص در آنجا مستقر شده اند: آزاد سازی منطقه برای عبور ایمن وسایل نقلیه و کار آنها با تیم های متخصص در چند روز آینده آغاز می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *