[ad_1]

اول از همه ، ما یک مقدمه ارائه می دهیم ، در حالی که ارزش مبارزان کرد و کرد را درک می کنیم ، در حال مقابله با مبتذل ، در برابر داعش هستیم ، باید به یاد داشته باشیم که در حال حاضر کردها در “نیروهای دموکراتیک سوریه” ، SDF ، تعهد به سوریه آمریکا.

در همین حال ، سوری ها ، به دلیل کمبود روغن ، که آنها تا 10 سال صادر می کردند ، حتی به ایتالیا ، فقط 2 ساعت در روز برق دارند ، سوخت ندارند و در زمستانهای سرد مخصوص باید حوله ها را بسوزانند خانه برای گرم نگه داشتن. در همین حال ، منابع انرژی آنها توسط شرکت های آمریکایی مدیریت می شود و به همراه سربازان عمو سام توسط کردها محافظت می شوند.

حتی اگر آنها می خواستند نفت بخرند ، نمی توانند ، زیرا تحریم های آمریکا این اجازه را نمی دهد و حتی کسانی که می خواهند آن را تأمین کنند ، مانند ایران ، تحریم می شوند.

ما مشخص می کنیم که مبارزه با داعش قهرمانان بسیاری از جوانان ارتش سوریه ، از حزب الله ، از دیگر گروه های محبوب است که توسط رسانه ها نادیده گرفته می شوند زیرا زنجیره مبارزه زنان از روزاوا ایجاد شده است.

با گفتن این حرف ، بیایید به اصل مطلب بپردازیم ، یعنی هیلاری و چلسی کلینتون در حال تولید یک مجموعه تلویزیونی بر اساس سوits استفاده های مبارزان کرد در سوریه هستند. ملاس در مورد فمینیسم ، که ارتباط چندانی با نقش مبارزان کرد نخواهد داشت ، فقط در خدمت شعارهای “بشردوستانه” غرب خواهد بود.

گرچه کلینتون در سال 2012 همیشه در حمایت از یگان محبوب کرد ، YPG ، در موضعی علیه اسد حمایت کرده است او گفت که “او مجبور به ترک شد” که این اتفاق نیفتاد ، از گروههای تروریستی مورد حمایت قطر و عربستان سعودی فقط برای حمایت از داعش ابراز تأسف کرد. کرمها فاش شد از ویکی لیکس.

اکنون بسیاری در اینترنت به ناسازگاری رفتار وی اشاره می کنند. در واقع ، همسرش بیل ، در زمان تصدی خود ، حزب کارگران کرد ، پ.ک.ک را در لیست سازمان های تروریستی قرار داد. فراموش نکنیم که چگونه سیا در دستگیری رهبر عبدالله اوجالان نقش داشت.

در حقیقت ، هیچ تناقضی وجود ندارد ، این شیوه عملکرد آمریکایی ها است. آنها در تاریخ خود از کسانی که به وضوح می توانستند دشمن آنها باشند استفاده کرده اند.

ایالات متحده از مافیا برای فرود در ایتالیا در طول جنگ جهانی دوم ، فاشیست ها در ایتالیا در دهه 1960 و 1970 برای اجرای استراتژی تنش ضد کمونیستی و جهادی علیه اتحاد جماهیر شوروی در افغانستان استفاده کرد. جمهوری خواهان یا دموکرات ها تفاوتی ندارند.

در صورت عدم نیاز به این نهادها ، آنها از شر آنها خلاص می شوند و حتی در برخی موارد با آنها جنگ می کنند ، مانند طالبان و القاعده.

به همین دلیل در سوریه بخشی از نیروهای چپ نمی خواهند آن را درک کنند ، دشمن داعش نیست بلکه اسد و محور مقاومت با ایران ، حزب الله ، گروه های ضد اسرائیلی فلسطین است.

جای تأسف است که کردها حاضر به انجام این بازی آمریکایی هستند و به جای شرط بندی عمو سام در سرقت نفت ، آنها می توانند بدون دخالت خارجی در توافق نامه سیاسی با دمشق مذاکره کنند.

دیر یا زود ، کردهایی که ترامپ قبلاً بخشی از آنها را انجام داده بود ، دیگر نیازی نخواهند داشت و به سرنوشت خود ، یا بهتر بگوییم به انتقام اردوغان سپرده می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *