[ad_1]

یک عملیات جدید حداکثر ارتش سوریه (SAA) با پشتیبانی روسیه علیه داعش در صحرای بادیه. این پاسخ آخرین کشتار سربازان به دست جهادگران است

یک عملیات حداکثر جدید ضد داعش توسط ارتش سوریه (SAA) با پشتیبانی هوایی روسیه در صحرای بادیه. در چند ساعت گذشته چندین درگیری بین نیروهای دمشقی و جهادگران داعش در جاده بین رقه و حلب و در مکان های مختلف در حماه ، حمص و دیرالزور رخ داده است. مبارزان فدراسیون طی 72 ساعت گذشته بیش از 170 حمله انجام داده اند. این پاسخ به آخرین حملات شبه نظامیان به SAA در ربع است که خسارات زیادی به SAA وارد کرده است. در این میان ممکن است حدود پانزده سرباز باشند که سرنوشت آنها پس از دو کمین در الرحجان و الشاکوزیه نامشخص است. ارتش در حال مسافرت با یک اتوبوس بود که ارتباطات از بین رفت. سپس وسیله نقلیه سوخته پیدا شد اما هیچ نشانی از مردان نبود.

ایران در تلاش است تا با کمک های بشردوستانه مورد لطف مردم دیر عزور قرار گیرد

در همین حال ایران در تلاش است تا با کمک های بشردوستانه اعتماد و لطف مردم ابوکمال (دیرالزور) را جلب کند. پلیس پروتروگان در اولین سالگرد درگذشت کاظم سلیمانی سهمیه غذایی ، مواد شوینده و لباس زمستانی بین مردم محلی توزیع کرد. هدف دو هدف بود: از یک طرف ، داشتن تعداد بیشتری از افراد خاطره ، زیرا بسیاری از گروهها مراسم را ترک کردند و به خشم سپاه پاسداران (سپاه) دامن زدند ، که به تلافی جویی و سپس دستگیری های متعددی در میان متفقین انجام داد. از طرف دیگر ، بر خلاف حضور SAA و “خارجی ها” در منطقه ، سعی کنید حمایت احتمالی از داعش یا تشکیلات ضد دولت محلی را کاهش دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *