[ad_1]

حمله جدید هوایی روسیه علیه داعش در بادیه. در طی چند روز ، تقریباً 100 حمله به مواضع داعش بین رقه ، حمص ، حماه و دیرالزور انجام شد

یک کارزار جدید حمله هوایی روسیه به مواضع داعش در صحرای بادیه الشام. ستیزه جویان مسکو طی ساعات گذشته نزدیک به 100 حمله انجام داده اند ، دست کم 25 حمله دیروز ، برای پشتیبانی از حمله ارتش سوریه (SAA) به منطقه بین رقه ، حمص ، حماه و دیرالزور. مداخله آنها ضروری بود زیرا جهادگران دولت اسلامی علیرغم استقرار اخیر نیروهای روسی برای محافظت از کاروانها و پایگاههای SAA در ربع ، به کمین نیروهای خود ادامه دادند. در حقیقت ، شبه نظامیان در حال هدف قرار دادن واحدهای دشمن هستند که منزوی تر و دورتر از همرزمان خود هستند ، و این کشته شدن برخی از سربازان در پالمیرا ، دور از خط مقدم ، نشان می دهد. این در بزرگراه دیر Ezzor-حمص است ، اما در حال حاضر چندین حمله تروریستی در پشت آن وجود دارد ، به ویژه در جاده داخلی دیر Ezzor و Palmyra.

در همین حال ، SDF به شبکه های تسهیل گر دولت اسلامی در شرق سوریه حمله کرده است

در همین حال ، در شرق ، SDF همچنان شبکه لجستیک و پشتیبانی را برای Isis هدف قرار می دهد. در چند ساعت گذشته ، نیروهای کرد به همراه Resolve ذاتی ، سه مجری دولت اسلامی را در الفدین دستگیر کرده اند. آنها مسئول تأمین پول و سلاح به سلولهای عملیاتی در دیرالزور بودند. آنها همچنین در برخی از حملات در ربع شرکت داشته اند. از طرف دیگر ، دو جهادگر دیگر داعش در الوزباع و التجانه دستگیر شدند. هر دو بخشی از نیروهای آتش نشانی تروریست بودند و در حملات مختلف شرکت داشتند. سرانجام راهنما به بوسایرا برده شد. به نظر می رسد این فرد مسئول جدی ترین حملاتی است که اخیراً در استان سوریه رخ داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.