[ad_1]

SDF شبکه های قاچاق داعش فرات را هدف قرار می دهد. حملات مجاز به شهیل ، تبان و تل تامیس ، در مرز با عراق

SDF شبکه قاچاق داعش در شرق سوریه ، آن سوی فرات را هدف قرار می دهد. در چند ساعت گذشته نیروهای کرد به تبان حمله کرده و با جهادگران درگیر شده اند. پیش از این ، آنها با پشتیبانی از Inherent Resolve ، گروهی از شبه نظامیان ارتش اسرائیل در شهیل که در امتداد رودخانه فعالیت می کردند ، حمله کرده و چهار نفر را دستگیر کردند. پیش از این ، نیروهای ویژه محلی یک قاچاقچی را در تل تامیس ، در مرز با عراق دستگیر کرده بودند. این متخصص در بیرون بردن تروریست ها از اردوگاه الحال و انتقال آنها به کشور همسایه تخصص داشت. قاچاق اسلحه ، تجهیزات و افراد دولت اسلامی ، که از غرب سپس در دیر عزور مستقر می شوند یا سعی می کنند به کشور همسایه برسند ، عمدتا از طریق بوسایرا ، شهیل و دیبان عبور می کند. شبکه بسیار بزرگ است و به طور مداوم در حال پیشرفت است. تصادفی نیست که جنگنده های سوریه در حال انجام عملیات مکرر در ربع هستند.

با این حال ، در همان زمان ، نیروهای کرد نگرانی های امنیتی در اردوگاه الحال را به صدا در می آورند. اوضاع بدتر می شود ، شناسه هنوز در داخل بسیار فعال است

در عین حال ، SDF از وضعیت اردوگاه ال-هول نگران است. ساختاری که هزاران افسر پلیس از داعش و خانواده های آنها در آن نگهداری می شوند ، هرچند که نیروهای کرد هوشیاری خود را افزایش داده باشند ، از امنیت کمتری برخوردار است. در واقع ، اخیراً افزایش قتل صورت گرفته است. این به این دلیل است که جهادگران داخلی هنوز هم بسیار فعال هستند و تلاش می کنند سلطه خود را بر غیرنظامیان تحمیل کنند. علاوه بر این ، بزرگترین خطر زنان (عروسهای داعش) تروریست است. آنها همچنین تبلیغات گروهی را به کودکان موعظه می کنند و کسانی را که شورش می کنند ، صرف نظر از جنسیت و سن ، به شدت مجازات می کنند. مقامات کردستان به دنبال راه حلی برای جابجایی حدود 1000 مهمان در این مرکز هستند که به نظر می رسد دور از افراط گرایان کم خطر است. به هر حال ، یک برنامه توانبخشی و ادغام مجدد با همکاری قبایل ساکن کردستان سوریه در حال کار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *