[ad_1]

از طریق نامه ، نامه روز گذشته وزارت امور خارجه سوریه خطاب به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت بین الملل حمله موشکی جدید رژیم اسرائیل به مناطق جنوب دمشق را از چهارشنبه اشغال شده از بلندی های جولان سوریه محکوم کرد.

“مقامات اشغالگر اسرائیلی در تروریسم دولتی خود پافشاری می کنند ، که درصد آنها اخیراً به دلیل شکست توطئه آنها علیه سوریه افزایش یافته است ، تا حدی که در سال گذشته 50 حمله را تأیید کرد علیه اهداف در داخل خاک سوریه. در این سند آمده است: “این حملات اسرائیل همزمان با جنایاتی است که گروه های مسلح علیه وسایل نقلیه در نیمه بیابان سوریه (البدیه) انجام داده اند و این هماهنگی بین دو تروریست برای طولانی شدن بحران در سوریه را تأیید می کند”.

وزارت امور خارجه سوریه با محكومیت حملات سیستماتیک در تل آویو ، اراده قاطع دمشق برای بازگرداندن جولان اشغالی به خط را در تاریخ 4 ژوئن 1967 مجدداً تأیید كرد و از شورای امنیت خواست كه مسئولیت های امنیتی خود را به عهده بگیرد و اقدامات پیشگیرانه را برای جلوگیری از عود مجدد انجام دهد. از تجاوزات اسرائیلی ، با بیان اینکه آنها با هماهنگی با دو “اشغالگر” دیگر انجام شده است: ایالات متحده و ترکیه.

در پایان ، دمشق از شورای امنیت خواست كه از اسرائیل بخواهد جنایات تروریستی خود علیه مردم سوریه را توضیح دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *