[ad_1]

جهان

URL کوتاه

در ماه ژانویه ، سوریه در اعتراض به حملات موشکی اسرائیلی که در جریان است ، شکایتی را به سازمان ملل متحد ارائه داد.

دفاع هوایی جمهوری عربی سوریه چهارشنبه شب ساعت 10:42 به وقت محلی حمله موشکی به استان جنوبی قنیطرا را دفع کرد.

این توسط آژانس خبری سوریه سانا اعلام شد و افزود که نیروهای مسلح دولت اسرائیل پشت حمله خواهند بود و همان این نه خساراتی به بار می آورد و نه خسارتی ساختاری.

برای حمله مورد نظر نیز توسط منابع نزدیک به دفاع دمشق مشخص شده است ، خدایان مورد استفاده قرار گرفتند موشک های زمین به زمین.

سپس ، در چند دقیقه و چند ساعت بلافاصله پس از حادثه ، سانا تصاویری را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که نشان می دهد آسمان سوریه توسط برخی انفجارها روشن شده است.

حتی اگر به دلیل مسافت کاملاً متفاوت نباشند ، با اطمینان می توان حدس زد که این انفجارها ممکن است ناشی از حذف موشک ها از باتری های ضد هوایی سوریه باشد.

پس از تماس با اسپوتنیک ، سرویس مطبوعاتی نیروهای مسلح اسرائیل (IDF) گزارش داد که هیچ گزاره ای در مورد اطلاعات گزارش شده توسط رسانه های خارجی وجود ندارد.

حملات اسرائیل در سوریه

در ژانویه گذشته ، وزارت خارجه سوریه در اعتراض به حملات هوایی اسرائیل در نزدیکی شهر حماه ، شکایاتی را به سازمان ملل ارسال کرد.

اسرائیل به نوبه خود همیشه از خود دفاع کرده و گفته است که تمام حملات هوایی همیشه به سمت گروههای ادعایی شبه نظامیان طرفدار ایران مستقر در سوریه بوده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *