جهان

URL کوتاه

در ماه ژانویه ، سوریه در اعتراض به حملات موشکی اسرائیلی که در جریان است ، شکایتی را به سازمان ملل متحد ارائه داد.

دفاع هوایی جمهوری عربی سوریه چهارشنبه شب ساعت 10:42 به وقت محلی حمله موشکی به استان جنوبی قنیطرا را دفع کرد.

این توسط آژانس خبری سوریه سانا اعلام شد و افزود که نیروهای مسلح دولت اسرائیل پشت حمله خواهند بود و همان این نه خساراتی به بار می آورد و نه خسارتی ساختاری.

برای حمله مورد نظر نیز توسط منابع نزدیک به دفاع دمشق مشخص شده است ، خدایان مورد استفاده قرار گرفتند موشک های زمین به زمین.

سپس ، در چند دقیقه و چند ساعت بلافاصله پس از حادثه ، سانا تصاویری را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که نشان می دهد آسمان سوریه توسط برخی انفجارها روشن شده است.

حتی اگر به دلیل مسافت کاملاً متفاوت نباشند ، با اطمینان می توان حدس زد که این انفجارها ممکن است ناشی از حذف موشک ها از باتری های ضد هوایی سوریه باشد.

پس از تماس با اسپوتنیک ، سرویس مطبوعاتی نیروهای مسلح اسرائیل (IDF) گزارش داد که هیچ گزاره ای در مورد اطلاعات گزارش شده توسط رسانه های خارجی وجود ندارد.

حملات اسرائیل در سوریه

در ژانویه گذشته ، وزارت خارجه سوریه در اعتراض به حملات هوایی اسرائیل در نزدیکی شهر حماه ، شکایاتی را به سازمان ملل ارسال کرد.

اسرائیل به نوبه خود همیشه از خود دفاع کرده و گفته است که تمام حملات هوایی همیشه به سمت گروههای ادعایی شبه نظامیان طرفدار ایران مستقر در سوریه بوده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *