[ad_1]

تجاوز دیگر اسرائیل ، احتمالاً علیه نیروهای سپاه ایران و حزب الله لبنان ، به قتل عام سوری ها در جنوب شرقی ماسیف تبدیل شده است.

در شب 21 تا 22 ژانویه ، نیروی هوایی اسرائیل یکی دیگر را – که سومین بار در دو هفته گذشته بود – به خاک سوریه شلیک کرد. این بار هدف حمله تل آویو حومه شهری حماه بود. اگر در حملات قبلی قربانیان اصلی حملات هوایی جنگنده های شبه نظامی طرفدار ایران بودند ، این بار غیرنظامیان معمولی از جمهوری سوریه کشته شدند. (آژانس را ببینید سالم)

به گزارش آژانس سانا (http://sana.sy/؟p=1300770) به نقل از یک منبع نظامی ، پس از حمله هوایی سه ساختمان مسکونی تخریب شد و مشخص شد که قربانیان اعضای یک خانواده هستند: دو کودک و والدین آنها در میان این چهار قربانی دو کودک نیز وجود دارد.

براساس آژانس خبری سوریه صنعا ، برچیدن ویرانه های ساختمانهای مسکونی همچنان ادامه دارد ، بنابراین ممکن است تعداد قربانیان افزایش یابد.

سامانه های پدافند هوایی مبتنی بر مجتمع های S-300 در استان حماه مستقر شدند.

به یاد بیاورید که در 13 ژانویه ، نیروی هوایی اسرائیل ده ها حمله به انبارهای اسلحه و مواضع نیروهای دولت سوریه واقع در نزدیکی شهرهای دیرالزور و البوکمال در نزدیکی مرز سوریه و عراق انجام داد. پس از حمله پنج سرباز سوریه کشته شدند. کمی قبل از آن ، در شب 7 ژانویه ، سیستم های دفاع هوایی سوریه حمله موشکی را دفع کردند.

حملات اسرائیل در سوریه افزایش یافته است ، تاکنون به طور متوسط ​​هر سه ماه یک حمله اسرائیلی صورت گرفته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *