[ad_1]

روسیه با بیش از 100 حمله هوایی علیه داعش در صحرای بادیا مداخله کرده است. هدف: خنثی کردن شبه نظامیانی که در بین سربازان وحشت می کارند. به خصوص پس از آنکه آنها در برابر SAA سهم خود را بالا بردند

در 48 ساعت گذشته روسیه بیش از 100 حمله هوایی علیه داعش در صحرای بادیا انجام داده است. این توسط دیده بان حقوق بشر سوریه (SOHR) تأیید می شود. این پس از درخواست کمک از ارتش سوریه (SAA) است که تحت فشار کمین های مداوم جهادگران داعش در منطقه قرار گرفته است ، که اخیراً میله را بالا برد. در واقع ، حملات به سربازان نه تنها در حال افزایش است. اما آنها همچنین لجباز و خشن تر می شوند. جای تعجب نیست که چندین سرباز توسط پلیس دستگیر شدند. علاوه بر این ، آنها همچنین هدایت اتوبوس های نظامی را در بزرگراه های رقه به دمشق و بین رقه و حلب آغاز کرده اند. طی روزهای اخیر در این زمینه چندین حادثه رخ داده است که تلفات زیادی بین SAA و غیرنظامیان وارد شده است.

داعش بین دیر عزور-حماه ، رقه و حلب استراتژی جدیدی را علیه ارتش سوریه اتخاذ می کند و آماده مقابله با حملات روسیه است

جهادی های داعش در صحرای بادیه بین دیرالزور-حماه ، حلب و رقه موضع خود را در برابر ارتش سوریه تغییر داده اند. تا همین اواخر ، آنها یک دفاع کاملاً دفاعی را در پیش گرفتند که هدف آن خنثی کردن هرگونه تلاش برای حمله توسط SAA بود. سپس آنها اخیراً به یکی از موارد توهین آمیز تر روی آوردند. هدف ارتش اسرائیل دو هدف است: از یک سو ، ضربه زدن به سربازان پیش از این ، برای کاهش توانایی تشکیلاتی و مجبور کردن آنها به جای انتظار برای جهادگران ، از آنها حرکت کنند. از طرف دیگر ، آنها هرج و مرج و وحشت را در میان سربازان دامن می زنند – برای تضعیف روحیه آنها – و در میان مردم برای حمایت از سیاه نمایی با زور. حملات روسیه ، اگرچه تقریباً روزانه انجام می شود ، اما تاکنون آنطور که انتظار داشتند موثر نبوده است. این به این دلیل است که تروریست ها در انتظار آنها هستند و از قبل تمام اقدامات مقابله ای لازم را آماده کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *