[ad_1]

جنگ ، فرار ، زندگی در مزارع و اکنون هوای بد نیز. اردوگاه Kafr Arrouq-Al Ami ، مانند دیگر اردوگاه های پناهندگان در شمال غربی سوریه ، هزاران سوری در “کابوس هوای بدی که روز را در منطقه آزار داده است زندگی می کنند: پناهگاه های آنها سیلاب و ویران شده است ، و مزارع یک ​​فضای قهوه ای وسیع از گل و آب است. .

پسری شش ساله می میرد

طبق گزارش Save the Children ، یک پسر بچه شش ساله جان خود را از دست می دهد. ابومحمود ، رئیس قرارگاه كفر اروق- الامین در مورد این كابوس گفت: “ما به دلیل این طوفان وضعیت غم انگیزی را تجربه می كنیم. بیشتر چادرها منفجر شده و آب به بعضی از آنها وارد شده است. این وضعیت واقعاً غم انگیزی است. علاوه بر این ، جاده ها به دلیل بدی هوا بسته شده اند. ”

هزاران نفر خیمه ها را تخریب کردند و 41000 نفر را تحت تأثیر قرار دادند

روز دوشنبه تاریک ترین روز بود که بیش از 41000 نفر در آن آسیب دیدند. در شمال ادلب ، غرب حلب ، بیشترین آسیب دیده است. برخی از پناهندگان به مدارس و مساجد گریختند ، برخی دیگر در فضای باز ، زیر صفر ، با یک باد شدید می خوابیدند. همه اینها بعد از ده سال جنگ و همه گیری کامل.

برخی از مزارع به دلیل شرایط بد آب و هوایی تقریباً غیرقابل دسترسی هستند. قوی زمینه را بدتر می کند تورم، با سقوط پول سوریه ، از نظر اقتصادی ، تجهیزات به طور فزاینده ای دشوار می شوند.

در مجموع ، حدود 1.5 میلیون پناهجو در اردوگاه های سوریه آواره در کشورشان وجود دارد که عمدتا از بمب های رژیم فرار کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *