[ad_1]

اکنون کل محیط پایتخت توسط نرده های فلزی محافظت می شود و ارتش با سلاح در دست ، این بار سربازان گارد ملی آموزش دیده را محافظت می کند. اما آماده باشید که آنها رسیده اند 6 ژانویه گذشتهحتی حامیان ترامپ: با چهره ای به رنگ قرمز ، سفید یا آبی ، روپوش هایی با پرچم (آمریکایی ، بلکه متفقین یا با نام دونالد ترامپ در نمادهای بزرگ چاپ شده) و لباس هایی برای ابرقهرمانان ؛ برخی حتی لباس کاپیتان آمریکا را پوشیده اند و برخی دیگر آبراهام لینکلن ، حتی یک عقاب کچل وجود دارد ، شانه ای که برای تأیید اسناد منتشر شده توسط دولت فدرال استفاده می شود.

آنچه شورشیان برای بسیاری به ارمغان آورد فقط باعث تمسخر شد: اما این یک سو mis قرائت عمیق است. از آنجا که آنچه طرفداران ترامپ تصمیم گرفته اند به آن بیفتند موضوعیت بیشتری دارد: این محصولی است که از قلمرو ویدئویی گرفته شده است که همه – در هر لحظه از زندگی ما – در آن غوطه ور هستند: به خصوص سوپ غلیظ در ایالات متحده.

این لباس ، که شامل نیز می شود پوست حیوانات، کت های زرهی ، تجهیزات تاکتیکی ، حتی یک لباس استتاری (استتار برای تیراندازان تیزبین) به تهاجم سوخت کمک کرده و مرجع دقیق آن است: جهش گونه ها ، او این کار را به لطف همه بازی های ویدیویی و انواع مختلف آنها به عنوان شبه ورزشی مانند پینت بال ، بازی ای که هدف آن تسخیر پایگاه با از بین بردن دشمن با ضربه زدن به توپ های ژله ای پر از رنگ زرد است و با استفاده از تجهیزات هوای فشرده ویژه به نام مارکر شلیک می شود.

تفاوت در این بود که هیچ چیز مجازی در Capitol Hill وجود نداشت و هر دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفتند. قربانیان واقعی داشت. یک پلیس خونین برای مدت طولانی توسط کوبیدن در مسدود شد ، دیگری توسط کپسول آتش نشانی که به سر او پرتاب شد به شدت زخمی شد و سومین نفر زیر جمعیت نرده سقوط کرد.

اعتراضات همیشه یک لباس متمایز داشته اند (به آنها می گفتند بدون گنبد انقلابیون فرانسوی ، اعضای Ku Klux Klan از کاپوتهای سفید یکسانی استفاده می کردند و نزدیک به ما نیز شصت و هشت نفر به استفاده آشکار از خوشه های سبز اعتراف کردند) ، اما این بار لباس شکسته شد. این فقط حمله یک بازیگر به باستیل بود خانه حیوانات؟ البته ، ترامپ از هوش جان لندیس برخوردار نیست ، اما باید از خود بپرسیم که آیا در حوزه ویدئویی فعلی هنوز بین طنز و وحشت ، بین شکل دلقک و شوخ طبع قاتل بتمن خطی وجود دارد … چیزی که خواکین فینیکس بازی می کند ، به نظر می رسد واقعاً یک پیش فرض بوده است.

تفاوت بین لباس راحتی و لباس صحنه همیشه هنگامی متوقف شده است که مصرف کننده این کار را انجام دهد ، با این فکر که چه نقشی را می خواهد در یک زمینه اجتماعی بازی کند: بهترین یا بدترین حالت ممکن.

در این حالت ، نادیده گرفتن لباس غیر ممکن بود ، که از احترام به قوانین امتناع ورزید ، زیرا به قوانین – طبق درخواست تجدیدنظر شده توسط رهبر حداکثر – نمی توان اعتماد کرد.

فقط چهار روز پس از سرنوشت ساز 6 ژانویه ، ویدئویی با ملودی تاریک در توییتر ظاهر شد ، آرنولد شوارتزنگر ناامیدی سیاسی خود را برای 7’39 بخواند. یکشنبه ، 10 ژانویه ، ستاره کانن بربر است نابود کننده سپس رسیدن به نقش فرماندار جمهوری خواه کالیفرنیا ، قیام کاپیتول را به شورشی مرتبط کرد که مقدمه ای برای هولوکاست بود.

شوارتزنگر ، که در حزب جمهوری خواه نیز بازی می کند ، همیشه از ترامپ انتقاد کرده و در واقع وی را در این ویدئو به عنوان “بدترین رئیس جمهور تاکنون” توصیف کرده است. صحنه پیرامون او به خوبی تفکر شده است. شوارتزنگر كه پشت پرچم های آمریكا و كالیفرنیا بود ، پشت میز خود نشسته بود و تجارب خود را به عنوان یك اروپایی متولد اتریش در پایان جنگ جهانی دوم با افرادی كه به آمریكا آمیخته بود گره زد.

ستاره سابق هالیوود حمله به کاپیتول واشنگتن را تشبیه می کند به کریستالناخت از سال 1938 وقتی نازی ها کنیسه ها و مغازه های متعلق به یهودیان را به آتش کشیدند: وی از طرفداران ترامپ به عنوان “معادل نازی ها.” پسران مغروروی در فراخوانی عقل ، بر لزوم بهبودی ملت تأکید کرد.

سپس شات روی صحنه می آید. در 5’16 “او شمشیری پهن برافراشت ، که تا آن زمان توسط اداره شناخته نشده بود”حالا این گرداب را می بینید؟ “ (^) و ادامه می دهد:

“این شمشیر کانن است.” اشاره به این فیلم که در سال 1982 بازی کرد. “شمشیر با کوبیدن با چکش سخت و تقویت می شود و سپس گرم و سرد می شود.”. در این مرحله ، ریگ بیشتر و بیشتر آشکار می شود. “دموکراسی ما مانند فولاد این شمشیر است. هرچه میانه روتر باشد ، قویتر می شود. “

یک موسیقی متن به وضوح غنایی-میهنی ، تمام زمان مورد نیاز برای پیام خود را طی می کرد. نتیجه تاکنون 36 میلیون بازدید است. هزینه یک عکس همیشه بیش از 1000 کلمه است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *