[ad_1]

آگوست 2017 ، استیو بانون کاخ سفید را ترک می کند. برای کنارگذاشتن وی ، یکی از معتبرترین و بحث برانگیزترین فصل ها تنها چند ماه قبل به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری کمک کرده بود. و از بانون نظر تلخی می آید: “ریاست جمهوری ترامپ ، که ما برای آن جنگیدیم و پیروز شدیم ، تمام شد” ، وی در مصاحبه ای با استاندارد هفتگی پس از اخراج وی افزود: “ما هنوز هم جنبش عظیمی داریم ، و در مورد این دوره ریاست جمهوری ترامپ كاری خواهیم كرد.” اما آن دوره ریاست جمهوری به پایان رسیده است. این چیز دیگری خواهد بود. ” در خارج از کاخ سفید ، استیو بانون او را رشد می دهد جنبش و جنبش های حاکمیت الهام گرفته از پیروزی سرمایه دار.

سپس ، در آگوست سال 2020 ، مشکلات قضایی: در واقع ، استراتژیست سابق دونالد ترامپ ، وی پس از اتهام كلاهبرداری دستگیر شد توسط دادستانی نیویورک به اتهام اختلاس. گفته می شود بانون بخشی از جمع آوری کمک های مالی را به ساخت دیوار معروف در مرز با مکزیک اختصاص داده است ، دیواری که رئیس جمهور ایالات متحده قول داد در جریان مبارزات انتخاباتی 2016 احداث کند ، ترکیبی از تخصیصاستیو بانون که چند روز بعد با قرار وثیقه 5 میلیون دلاری آزاد شد ، گفت: “من قربانی یک توطئه سیاسی هستم.”

تماس بانون با دونالد ترامپ از سر گرفته شد

استیو بانون پس از خروج از کاخ سفید ، با شخص ثروتمندی که به قدرت رسیدن وی کمک می کرد در تماس بود. برخی از خصوصیات و رهنمودهای استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید همچنان باقی است ، مانند خصومت با نهادهای بین المللی ، چند جانبه گرایی و جمهوری خلق چین. به حدی که این دو همچنان یک راز بزرگ را احساس می کنند. به خصوص در آخرین دوره ، وقتی دونالد ترامپ تنها به نظر می رسد ، پس از حمله طرفدارانش به پایتخت در 6 ژانویه 2021 ، همه رها شده اند. همانطور که گزارش شده است بلومبرگترامپ طی هفته های اخیر بارها و بارها با استیو بانون تلفنی صحبت کرده است تا از او در مورد اوضاع سیاسی و نحوه برگرداندن نتیجه انتخابات مشاوره بخواهد.

همانطور که روزنامه آمریکایی یادآوری می کند ، استیو بانون در جریان اولین استیضاح بین سال های 2019 و 2020 ، پادکستی به نام “اتاق جنگ” را منتشر کرد که در آن او و دیگر متحدان ترامپ به طور علنی از رئیس جمهور دفاع کردند. بانون در دو سال دشوار ریاست جمهوری ایالات متحده از پادکست خود برای حمایت از سرمایه دار بزرگ استفاده کرد. استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید به دلیل مشارکت در یک سازمان غیرانتفاعی خصوصی که سرمایه های خود را برای ساخت دیوار در مرز ایالات متحده با مکزیک جمع آوری کرده است ، با پرونده های جنایی فدرال روبرو است. دادستان ها می گویند بانون و دیگر افرادی که در این پروژه مشارکت داشتند ، کمک های مالی را برای استفاده شخصی سرقت کردند. بانون این ادعاها را رد کرد.

ترامپ می تواند از مشاور سابق خود تشکر کند

مطابق باادنکرونوسکه نقل می کند از نظر سیاسی، ترامپ عفو استیو بانون را در نظر خواهد گرفت: ترامپ ، که ظرف چهار روز به طور دائم کاخ سفید را ترک خواهد کرد ، ممکن است تصمیم بگیرد در آخرین لحظه همه کارها را انجام دهد. بر اساس یک گزارش ، اعلام آمرزش ریاست جمهوری بانون در واقع می تواند صبح روز چهارشنبه ، قبل از تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن باشد. همچنین صبح روز چهارشنبه ، دونالد ترامپ کاخ سفید را به مقصد اقامت خود در مار-لا-لاگو ، فلوریدا ترک می کند ، جایی که رئیس جمهور کناره گیری اعلام کرده است که پس از دوره ریاست جمهوری خود به آنجا منتقل خواهد شد.

Bannon و ارتباط با Guo Wngui

بانون است به خصوص به گوا ونگویی متصل است، میلیاردر چینی که در سال 2014 در جریان مبارزه ضد فساد شی جین پینگ جمهوری خلق را ترک کرد. مقامات چینی گوو را به تجاوز ، آدم ربایی ، فساد و جنایات دیگر متهم کرده اند. او از یک آپارتمان لوکس در منهتن انتقاد ویژه ای نسبت به معاون رئیس جمهور وانگ کیشان ، متحد خی و یکی از شخصیت های اصلی در مبارزات ضد فساد حزب داشت. در ژوئن ، گوو و بانون تأسیس “دولت فدرال چین جدید” را اعلام كردند ، ابتكاری با هدف “سرنگونی دولت چین”.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *