[ad_1]

کریستوفر استنتون ، یکی از طرفداران ترامپ در گرجستان که در جریان اعتراضات کاپیتول هیل و مشکوک به سرقت لپ تاپ دموکرات ها وارد دفتر نانسی پلوسی ، رئیس جمهور دموکرات مجلس نمایندگان شد ، مرده. این مرد در خانه خود در جورجیا با شلیک به سینه خودکشی شد.

همسرش او را در زیرزمین خانه اش ، در دریایی از خون پیدا کرد. کریستوفر یکی از شخصیت هایی بود که پس از حمله کاپیتول توسط پلیس دستگیر شد ، اما یک مجازات نسبتاً ملایم را تهدید کرد: 1000 دلار جریمه نقدی ، که می تواند به شش ماه زندان اضافه شود ، همه اینها به گذشته قضایی او بستگی دارد ، زیرا فدرال های املاک را بدون اجازه گرفته اند .

بازپرس ایالت آتلانتا گفت که وی با قتل کشته شد و اگرچه همسرش او را تنش دیده ، اما دلایل خودکشی مشخص نیست. پلیس دو اسلحه نیمه اتوماتیک SKS را در خانه پیدا کرد.

حالا استنتون در دوره آزمایشی بود و می توانست ساعت 7:15 صبح برای کار از خانه خارج شود و سپس تا ساعت 6 بعدازظهر برگردد. نوعی منع رفت و آمد اجباری. همسایگان اما از او به عنوان مردی ساکت و آرام صحبت می کنند که هرگز با کسی بحث و گفتگو نکرده و بی هویتی آرام خود را تا روزی که بدون اجازه وارد کنگره شده است زندگی می کند.


تلگرام
با تشکر از کانال تلگرام ما می توانید با انتشار مقالات جدید از سناریوهای اقتصادی به روز باشید.

⇒ ثبت نام کنید بلافاصله. مستقیما


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *