[ad_1]

پس از حملات پی در پی نیروهای مسلح ترکیه و شبه نظامیان متحد آنها ، پلیس نظامی روسیه اخیراً نیروهای کمکی به استان حساکا ، شمال شرقی سوریه اعزام کرده است.

به گفته یک منبع نظامی محلی ، نقل شده از پورتال المصدار نیوز ، نیروهای کمکی روسی در خط مقدم تل تامر مستقر شده اند و در آنجا وظیفه نظارت بر آتش بس در کارزار غربی استان حساکا را دارند.

این منبع گفت که پلیس نظامی روسیه با خودروهای زرهی وارد منطقه تل تمر شده و در مناطقی قرار دارد که توسط ارتش عرب سوریه (SAA) و نیروهای دموکراتیک سوریه (SDF) کنترل می شود.

نیروهای مسلح ترکیه و شبه نظامیان متحد آنها امسال تقریباً هر روز تل تامر را هدف قرار می دهند و همین امر باعث می شود پلیس ارتش روسیه نیروهای بیشتری را در این منطقه مستقر کند تا درگیری ها را خاموش کند.

در حالی که نیروهای مسلح ترکیه در اکتبر 2019 به توافق رسیدند تا درگیری ها را در شرق فرات متوقف کنند ، آنها به عملیات و حملات خود علیه نیروهای دموکراتیک سوریه ادامه دادند.

مشخص نیست که آیا نیروهای مسلح ترکیه و متحدان آنها در آینده نزدیک حمله ای به غرب هاساکا را آغاز می کنند یا خیر. با این حال ، در صورت تمایل ، درگیری با پلیس نظامی روسیه را که ریشه عمیق در منطقه دارد ، به خطر می اندازند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *