[ad_1]

اوایل این هفته ، قبل از کناره گیری از سمت ریاست جمهوری با ورود جو بایدن ، دونالد ترامپ موفق شد با عشق به طرفداران خود “آرامش” دهد و با قول بازگشت “به طریقی” در پایان دوره ریاست جمهوری خود به میادین بازگشت. با این حال ، به نظر می رسد این مورد است یکی از سرسخت ترین طرفداران او (و همچنین یکی از مشهورترین) او را رها کرد اکنون که او دیگر قدرت ریاست جمهوری را در اختیار ندارد. این جیکوب چانزلی است که در اخبار معروف است جیک آنجلی: یک شمن QAnon با پوشیدن خز و شاخ وایکینگ به دونالد ترامپ به پایتخت ایالات متحده حمله کرد. اما اکنون وی از طریق وکیل خود ادعا کرده است که رئیس جمهور سابق جمهوری خواه “به او دروغ گفته” است.

مراجعه به موکل خود به عنوان “پسر با شاخ و خزوکیل آل واتکینز به NBC News KSDK گفت که QAnon Shaman “از تقلب توسط رئیس جمهور پشیمان است. “این تقلب”. او را در موقعیت دشواری قرار دهد ، با تصمیماتی که نباید می گرفت “ وكیل گفت. جیک آنجلی چند روز پس از حمله به پایتخت آمریکا دستگیر شد. وی قبل از ترک کاخ سفید از دولت جو بایدن و کمالا هریس ، از آخرین اقدامات دونالد ترامپ درخواست عفو کرده بود ، اما رئیس جمهور سابق هرگز آن را به او نداد ، شاید به عنوان یک انتخاب سیاسی پس از ناآرامی های کنگره. بنابراین آنجلی با وجود “تحسین رئیس جمهور سابق ترامپ” در زندان ماند و ممکن است در آستانه این آخرین ناامیدی باشد ، که اکنون می گوید احساس گمراهی و فریب رهبر جمهوری خواه می کند.

جیک آنجلی از زمان دستگیری خود را در چیزی مانند “خاموشی مطبوعات” حبس کرده و به جای او صحبت می کند. به غیر از وکیل ، مادرش مارتا نیز در مورد آن فکر کرده است. این زن گفت: “او فقط می خواست حمایت خود را از دونالد ترامپ نشان دهد. مگر کنگره خانه مردم نیست؟”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *