[ad_1]

مترو K 0 – استراسبورگ – نماینده ویژه دولت فدرال برای ریاست آلمان از کمیته وزرای شورای اروپا ، وزیر امور خارجه مایکل روت ، رئیس مجلس پارلمانی شورای اروپا ، ریک دیمز ، و دبیرکل شورای اروپا ، متشکل از 47 کشور عضو ، ماریا پژینوویچ بوریچ

K متر 0 – استراسبورگ – نماینده ویژه دولت فدرال برای ریاست آلمان کمیته وزرای شورای اروپا، وزیر دولت مایکل روت، رئیس“مجمع پارلمانی شورای اروپا ، ریک دامزو دبیرکل شورای اروپا ، سازمانی متشکل از 47 کشور عضو ، ماریا پیچینوویچ بوریچ، امروز بیانیه زیر را در مورد حکم الکسی ناوالنی منتشر کرد:

ما از تصمیم اخیر دادگاه مسکو در مورد زندانی کردن الکسی ناوالنی بسیار تأسف می خوریم. این تصمیم بر اساس یک محکومیت کیفری قبلی است که دادگاه حقوق بشر اروپا در Navalna v. روسیه در تاریخ 17 اکتبر 2017 آن را خودسرانه و آشکارا غیر منطقی می داند و بنابراین مغایر با مواد 6 و 7 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر است که روسیه عضو آن است. ما از مقامات روسی می خواهیم که به تعهدات بین المللی خود طبق کنوانسیون عمل کنند.

ما همچنین نگران امواج دستگیری ، تا حدودی خشونت ، معترضین و روزنامه نگاران در تظاهرات اخیر در روسیه هستیم. در این زمینه ، ما مراجعه می کنیم اعلام توسط کمیسر حقوق بشر شورای اروپا. آزادی اجتماعات و بیان ، حق آزادی و امنیت و حق دادرسی عادلانه از حقوق اساسی است که توسط کنوانسیون اروپایی حقوق بشر تضمین شده است. این حقوق باید کاملاً رعایت شود.

ما از مقامات روسی می خواهیم همه ادعاهای سو abاستفاده علیه معترضان و روزنامه نگاران مسالمت آمیز را به طور کامل بررسی کنند و عاملان را برای انجام تعهدات و تعهدات خود به عنوان یک کشور عضو شورای اروپا ، تحت پیگرد قانونی قرار دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *