[ad_1]

هواپیمای جدید که توسط هواپیماهای نظامی چین تولید و ساخته شده است ، اشتیاق مردم شبکه در چین را برافروخته می کند. پیشرفت پکن در بخش دفاعی انگیزه ای برای رشد و رشد چین در همه زمینه ها ، از اقتصاد گرفته تا فناوری ایجاد کرده است.

به گزارش گلوبال تایمز ، جنگنده پنهان کار چینی FC-31 و پهپاد شناسایی بدون سرنشین GJ-11 پس از ارائه در پوستر جدید یک شرکت دفاعی دولتی ، بار دیگر هیجان در میان شبکه های چینی ایجاد کردند.

این پوستر که روز چهارشنبه با گزارش هایی برای کنفرانس کاری صنعت هواپیمایی چین (AVIC) 2021 در پکن منتشر شده است ، پنج مورد از محصولات اصلی این شرکت را نشان می دهد ، یعنی جنگنده پنهانکار J-20 ، بزرگترین هواپیمای حمل و نقل. Y-20 ، هلی کوپتر خدماتی Z-20 ، جنگنده پنهانکار FC-31 و هواپیمای بدون سرنشین شناسایی مسلح GJ-11.

در حالی که سه ضبط شده در مجموعه “20” قبلاً در ارتش آزادیبخش خلق (PLA) وارد خدمت شده و در رسانه ها به طور گسترده ای گزارش می شود ، دو جنگنده دیگر توجه ویژه ای را در میان افراد شبکه به خود جلب کرده اند ، که با شور و شوق در مورد Weibo اظهار نظر می کنند پست AVIC سینا.

FC-31 به عنوان دومین جنگنده پنهانکاری در چین ، تنها هواپیمای موجود در پوستر است که هنوز در سرویس PLA قرار ندارد ، اما در سالهای اخیر پیشرفت کرده است و تحلیلگران پیش بینی می کنند که این هواپیما می تواند به جنگنده نسل بعدی چین تبدیل شود.

پس از اولین بار در رژه نظامی در تعطیلات ملی در تاریخ 1 اکتبر 2019 در پکن ، GJ-11 از آن زمان در گزارش های رسمی ظاهر نشده است.

شهروندان اینترنتی همچنین مشتاق دیدن بمب افکن پنهانکار H-20 هستند که در پوستر موجود نیست اما منابع رسمی در هفته های اخیر به آن اشاره کرده اند.

بیانیه AVIC ، همراه با پوستر ارائه كنفرانس كاری خود در سال 2021 ، هیچ جزئیاتی درباره پیشرفت برنامه های هواپیماهای نظامی آن ارائه نمی دهد. در مورد اهداف غیرنظامی ، در این بیانیه آمده است که این شرکت قصد دارد توسعه هواپیماهای جدید و تحویل 500 هواپیما در سال 2021 را به پایان برساند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *