[ad_1]

امروز روز استحل و فصل جو بایدن. و چه کسی چهار سال برای دیدنش غرق شد دونالد ترامپ در کاخ سفید ، اکنون کاملاً در حال جابجایی است. پسندیدن آلن فریدمنکه در بهشت ​​، در میان شادی عمومی – تعجب آور ، همچنین حضور زن – تعیین می کند ملانیا، اکنون بانوی اول سابق ، “اسکورت ترامپ” است.

پرده: به نظر می رسد فریدمن انگلیسی و ایتالیایی را اشتباه می گیرد. در زبان مادری او ، “اسکورت” “اسکورت” است. در زبان ما ، این اساساً یک فاحشه رده بالا را نشان می دهد. و در واقع ، به محض اینکه فریدمن خودش را اصلاح کرد ، “اوه … همسرش”. یک لغزش؟ بله ، اما فرویدی: زیرا او خیانت می کند استاندارد دوگانه فمینیستی چپ. اگر زنی مترقی باشد ، هرکسی که فقط او را تحسین نکند ، یک جنس پرست است. اگر زن حق داشته باشد ، به هر طریقی می توان او را مورد تمسخر قرار داد.

همانطور که در مورد اتفاق می افتد جورجیا ملونی، به عنوان “pesciarola” تعریف شده است – حتی امروز رهبر Fdi با هوشمندی و بدون بزه دیدگی در شبکه های اجتماعی ، با در اختیار داشتن یک مخزن ماهی خوب ، مسخره می کند: “فروش ماهی یک حرفه نجیب است.” اگر یک مفسر محافظه کار با تعریف “لغزش” می کرد ، چه اتفاقی می افتاد کامالا هریس؟

نیکولا پورو ، 20 ژانویه 2021[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *