[ad_1]

داماد و برادرش توسط توسط کشته شده اند دو مهمان عروسی چند ساعت بعد از آن مرد شیرین ترین بله را گفت.یک جنایت وحشتناک این اتفاق در یک باشگاه روستایی در یک روستا رخ داده است ولاسوو، در منطقه منطقه روسیه از مسکو (روسیه) ، آخرین 22 ژانویه.

فاجعه در والسوو در منطقه روسیه در منطقه مسکو

این زوج جشن می گیرند ازدواج به نشانه سنت روسیه با جشن هایی که می تواند از دو روز تا یک هفته ادامه داشته باشد. این تصاویر نشان می دهد که تازه عروس ها با میهمانان خود به موسیقی مهمانی می رقصند ، از جمله یکی با لباس میکی موس و دیگری با لباس مینی ماوس. سپس دیده می شود که این زوج در حالی که آتش بازی را تماشا می کنند در آغوش گرفته اند با موسیقی رمانتیک در پس زمینه

رادو کوردینیانو و برادرش در میانه نزاع کشته شدند

آدم کشی در دومین روز به جشن ها برگزار شد. داماد ، Radu Cordinianu ، 34 ساله و برادرش فیلیپ Cordinianu ، آنها در روز دوم عروسی ، هنگامی که درگیری بین رادو و دو قاتل مظنون رخ داد ، مورد اصابت گلوله قرار گرفتند ، الکسی D. و ولادیمیر D.

آنها توسط عروس دعوت شده و متعاقباً دستگیر شدند. نابود کریستینا ، چند ساعت پس از تحقق رویای عشق خود بیوه شد. “چگونه بدون تو زندگی خواهم کرد ، مردان محبوب من؟” من برای همیشه همسرت خواهم بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *