[ad_1]

پلیس اوانستون عکس هایی از تیراندازی در اوایل ژانویه توسط جیسون نایتینگیل (بعدا توسط افسران کشته شد) ، 32 ساله منتشر کرد. شیکاگو.

در 9 ژانویه ، نایتنگال شروع به شلیک به عابران خیابان کرد و سه نفر را قبل از کشته شدن توسط پلیس کشته است.

شیکاگو ، نایتنگال و تیراندازی در 9 ژانویه

Nightengale وی بدون دلیل واقعی وارد یک ساختمان مسکونی شد و در آنجا یک مامور امنیتی 46 ساله را که پشت میز نشسته بود و یک زن 77 ساله را که نامه را برداشت ، به ضرب گلوله کشته است.

نگهبان در بیمارستان کشته شد ، در حالی که زن مسن – که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت – بعدا در شرایط بحرانی در بیمارستان بستری شد.

Nightengale وی سپس به ساختمان دیگری رفت و در آنجا مردی را كه می شناخت ربود ، سپس به یك لباس فروشی رفت و یك پسر 20 ساله را كشت و یك زن 81 ساله را از ناحیه سر و گردن زخمی كرد.

نایتنگال پس از خارج شدن از فروشگاه ، دختر 15 ساله ای را که به همراه مادرش در ماشین نشسته بود هدف گلوله قرار داد و همچنین دختر را در وضعیت وخیمی قرار داد.

مرد 32 ساله سپس به فروشگاهی که مأموران در حال بررسی تیراندازی قبلی بودند بازگشت و شروع به شلیک به سمت آنها کرد اما موفق به زدن آنها نشد.

Nightengale سپس به شمال فرار کرد و به Evanston – در مرز شیکاگو – جایی که پلیس به یک سری عکسهای شکست خورده در فروشگاه پاسخ داد ، پرداخت. وی سپس از خیابان به یک رستوران عبور کرد و در آنجا با شلیک گلوله از ناحیه گردن یک زن ، وی را زخمی کرد. وی سرانجام رستوران را ترک کرد و در آنجا با برخی از عوامل پارکینگ روبرو شد. در اینجا نایتنگال توسط پلیس کشته شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Q7afGo900Is

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *