[ad_1]

پیامی قوی و واضح از شی جین پینگ به ایالات متحده در جریان مجمع جهانی اقتصاد در داووس. رئیس جمهور چین به رئیس جمهور جدید ایالات متحده هشدار داد ، جو بایدن: یک جنگ سرد جدید منجر به درگیری و تنش بین کشورهای مختلف خواهد شد. این مرجع به وضوح به سیاست های آمریکا در سال های اخیر ، به ویژه به دولت دونالد ترامپ اشاره دارد.

“ایجاد محافل نزدیک ، اعمال تحریم ها یا ایجاد انزوا تنها منجر به ایجاد تفرقه و درگیری خواهد شد.”، تصمیم از شی جین پینگ، که سپس تأکید کرد: “ادامه دادن به تنهایی و افتادن در انزوا طلبی استکباری همیشه به معنای شکست است.”. پرداختن به مسئله ظریف مانند چالش آب و هوا ، مسئله پکن این موضوع را روشن می کند “ما باید متحد بمانیم تا چالش های آینده”.

XI JINPING ، مداخله در داووس

تنش های ملموس بین چین و ایالات متحده، بنابراین ، اما شی جین پینگ او پرونده های ظریف دیگر را نیز لمس کرد. هیچ اشاره ای به بیماری همه گیر ویروس کرونا نمی تواند باشد: رئیس جمهور چین این مورد را به خاطر آورد “وضعیت اضطراری به پایان نرسیده است. افزایش موارد مثبت اخیر به ما یادآوری می کند که باید مبارزه را ادامه دهیم. “زمستان نمی تواند ورود بهار را متوقف کند ، تاریکی هرگز نمی تواند نور سحر را بپوشاند”، او اضافه کرد شی جین پینگ. سپس دبیر کل حزب کمونیست چین مسیر چند جانبه گرایی را از سر گرفت ، اما ، “نباید از این بهانه ای برای اقدام یک جانبه استفاده شود: اجازه دهید ما دست های خود را بپیوندیم و اجازه دهیم چند جانبه گرایی مسیر ما را به جامعه ای با آینده مشترک بشریت روشن کند.”

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *