[ad_1]

یکی بی عیب و نقص و زیبا ، همیشه در احترام گذاشتن به برچسب ، هرگز ضرب و شتم را از دست ندهید ، دیگری مدرن تر و غیر متعارف ، با سبک قطعاً خشن و مدرن تر. کیت میدلتون است مگان مارکل آنها دو زن بسیار متفاوت هستند و سازگاری با اولی مطمئناً دشوارتر از دومی است ، اما ممکن است هرگز مورد استقبال ویندوزها قرار نگرفته باشد. مطبوعات اغلب این دو زن را شکنجه می کنند و این باعث ناراحتی همسر هری است در مصاحبه مشهور با اپرا وینفری آنها به کسانی حمله کردند که برای این رقابت قدم گذاشته اند. بعد از این اظهارات محبوبیت بازیگر سابق لباس فرو ریخت: انگلیس اظهارات تند وی (از جمله) را تحمل نکرد اتهام نژادپرستی به یکی از اعضای خانواده سلطنتی) برعکس، همسر هری بسیار دوست داشتنی است: بسیاری او را یک ملکه آینده کامل می دانند و چندین بار با لیدی دیانا در ارتباط بوده اند. اما اگر یک چیز وجود دارد که مارکل موفق تر از عروسش میدلتون است ، این به دلیل توانایی او در تنظیم روند است.

سبک مگان مارکل

مگان مارکل در 27 نوامبر 2017 از انگلیس به طور رسمی با هری نامزد شد ، سپس در 19 مه 2018 ازدواج کرد و امروز آنها والدین آرچی کوچک هستند (و در انتظار فرزند دوم خود هستند). در سال های اخیر ، بازیگر سابق در کانون توجه قرار گرفته و توجه زیادی به ظاهر وی شده است. از جمله محبوب ترین موارد می توان به دامن های بلند ، شلوار جین لاغر ، لباس های رنگارنگ-موارد با حداقل خط و بلیزر اشاره کرد. یکی از موارد ضروری او قطعاً پیراهن است که متنوع است و می تواند با بسیاری از ترکیبات مختلف سازگار شود. مگان مارکل همیشه زنانه و مدرن بودن خود را ثابت کرده و یکی را ترجیح می دهد سبک شیک گاه به گاه ساخته شده از رنگ های خنثی ، همیشه اهمیت زیادی به لوازم جانبی برای تزئین لباس ، حتی ساده ترین. گردن و کیف های کلاچ برای هر مناسبتی ضروری است.

مگان مارکل در آرمانی ، مصاحبه اپرا وینفری
روی تصویر: مگان مارکل در آرمانی ، مصاحبه اپرا وینفری

نماد سبک مگان مارکل

طبق یک تحقیق ، دوشس ساسکس واقعی است نماد از نظر مد و روند، بیشتر از کیت میدلتون. هر دو کمد رشک برانگیز دارند و لباس هایشان ، به ویژه لباس های مقرون به صرفه ، فوراً کپی می شوند: برخی از وسایل به محض پوشیدن غارت می شوند. طبق مطالعه ای که توسط مارک PrettyLittleThing انجام شد و علاقه به ظاهر سلطنتی را زیر سوال برد ، این امر به ویژه برای مگان مارکل صادق است. خوب ، با نگاهی به حجم تقاضا در انگلیس و ایالات متحده ، معلوم شد که مگان مارکل ، شاخص ترین عضو خانواده سلطنتی است، از نظر سبک تعداد جستجوهای مربوط به لباس های او در سال گذشته دو برابر شده است. لباسهای مگان 148،550 بار و کیت 145،400 بار جستجو شده اند.

مگان مارکل در مسابقات US Open با لباس جین J.Crew
روی تصویر: مگان مارکل در مسابقات US Open با یک لباس جین J.Crew

لباس های مگان مارکل به عنوان کیک داغ فروخته می شد

در سال 2018 ، زمانی که او اخیراً رسماً به خانواده سلطنتی پیوست ، علاقه زیادی به لباسهای مارکل وجود داشت. آن سال چندین مورد و لوازم جانبی که او پوشیده بود ، فروخته شددر واقع ، صحبت از “اثر مگان” واقعی بود. این اصطلاح به عبارتی از قبل اختراع شده است “اثر کیت”، که دقیقاً به مقدار تحقیقاتی که باعث ایجاد ظاهر میدلتون می شود اشاره دارد ، لباس های او همیشه فروخته می شوند. و بازیگر سابق واقعاً خیلی عقب نیست. در سال 2018 ، آنها به ویژه موفق بودند شلوار جین لاغر انتخاب شده برای بازی های Invictus از تورنتو ، ژاکت سفید از عکس های قبل از عروسی است لباس غلاف ، برای اولین حضور عمومی ارائه شده است پس از اعلام بارداری. بین سالهای 2019 و 2021 ، آنها به فروش رسیدند لباس آرمانی که برای مصاحبه معروف پوشیده شده است صادر شده به اپرا وینفری e لباس جین پوشیده در اوپن آمریکا.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *