[ad_1]

عراق و سوریه: تنها گزینه برای بیرون راندن ائتلاف آمریکا و داعش است

توسط کارلوس سانتا ماریا

تصمیم ایالات متحده برای بازنگری در تعداد نیروهای خود را از غرب آسیا خارج می کند ، نیاز به واکنش فوری کشورهای منطقه دارد.

اطلاعات جدی ارائه شده توسط وال استریت ژورنال مبنی بر اینکه پنتاگون (وزارت دفاع ایالات متحده) سطح عقب نشینی نیروهای آمریکایی مستقر در عراق و افغانستان را به دستور دونالد ترامپ بررسی کرده است ، نیاز به یک تصمیم مناسب و سریع توسط دولت عراق و افغانی

جان کربی ، سخنگوی وزیر دفاع آمریکا لوید آستین ، خاطرنشان کرد که هنوز تصمیمی رسمی برای بررسی سطح نیروهای نظامی در هیچ یک از کشورها اتخاذ نشده است. جمله وی ، “هیچ چیز در اراده ما برای محافظت از مردم آمریکا در برابر تهدید تروریسم تغییر نکرده است ، در حالی که اطمینان حاصل می کند که منابع کافی برای استراتژی خود داریم” ، تأیید می کند که قبلاً مطالعه شده است و مداخلات پیشگیرانه ادامه دارد ، تا جایی که برای ایجاد استراتژی برای افشای منافع مورد نیاز برای افکار عمومی جهان ضروری است.

دلیل اصلی آن این است که برنامه شکست خورده اشغالگری برای شکستن وحدت این کشورها نیاز دارد استراتژی جدید: ماندن در کشور ، افزایش نیروهای آن ، احیای گروه تروریستی داعش (داعش) و ایجاد هرج و مرج مداوم که بر نیروهای نظامی این ملت ها تأثیر می گذارد و ادعا می کند که آنها خواهان صلح و آزادی برای این مردم هستند در حالی که آنها بنیادی خود را غارت می کنند منابع

بنابراین کشف شد که این توطئه برای از بین بردن دولت در عراق ، سوریه ، یمن ، لیبی و افغانستان ، برای ساختن دولت های دست نشانده مشمول سیاست های نظامی کاخ سیاه (“کاخ سفید”) است ، به یاد داشته باشید که تروریست های داعش آنها شروع به فعالیت های دوره قبلی باراک اوباما ، که جو بایدن در آن مستقیماً درگیر بود.

در سوریه ، واشنگتن از مبارزان کرد سوری از نیروهای دموکراتیک سوریه (SDF) ، که بخشی از استان الحسکه (شمال شرقی سوریه) را اشغال می کنند ، خواست تا حملات خود را به خدمات اساسی و زیرساخت های غیرنظامی ، قتل و حتی قطع آب به ادامه دهند. نزدیک به نیم میلیون نفر ، همراه با حملات و حملات مداوم در استانهای الحسکه و دیر الزور سوریه. دمشق استقرار ارتش آمریكا در سرزمین خود را محكوم كرد و گفت كه پس از تسلط كامل بر این سرزمین ، كه به تدریج و با جدیت در حال پیشرفت بود ، همه نیروهای مهاجم را از این كشور خارج خواهد كرد.

نیروهای آمریکایی در عراق

در عراق مشخص شده است که ایالات متحده با تأمین بودجه و حمایت از سران باند تکفیری به دنبال برهم زدن امنیت منطقه غرب آسیا است تا با جلوگیری از پروازهای نظامی بر فراز آن مناطق ، بیشتر عملیات تروریستی را در بسیاری از مناطق کشور عربی حفظ کند. جابجایی اعضای داعش از سوریه به پایگاه های خود در عراق ، به بیش از 12000 افراطی اجازه می دهد تا از اردوگاه سوریه در زندان های الحال و الحسکه فرار کنند.

حمله به نیروهای عراقی و غیرنظامی نشان دهنده حمایت و برنامه ریزی ارتش آمریكا برای هدف قرار دادن واحدهای شجاع بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی ، به زبان عربی) است ، زیرا چند هلیكوپتر آمریكایی اخیراً در منطقه كوهستانی حمرین فرود آمدند و اسلحه را منتقل كردند و تکنیک نظامی گروه خرابکاری.

بالگردهای آمریکایی تروریست ها را نجات می دهند

سنگین بودن شرایط خواستار عقب نشینی فوری ائتلاف آمریكا و داعش از طریق اقدامات منطقی و جدی است.

پروژه سلطنتی هرج و مرج و نابودی برای منطقه غرب آسیا باید با ارائه پیشنهاد مداوم برای عقب نشینی برنامه ریزی شده به رئیس جمهور بایدن ، بلافاصله خنثی شود ، با توجه به ضعف نیروهای اشغالگر در منطقه.
کارزار بین المللی برای گشودن روابط کاخ تاریک با تروریسم بین المللی ، تأمین مالی آن ، ارائه اطلاعات و تبلیغ مستقیم باید بلافاصله آغاز شود. این باید نقش دولت ایالات متحده در رابطه با تکفیری ها و نادرست بودن سیاست آنها برای حمله به داعش را روشن کند.
اگر افغانستان ، یمن ، ایران ، همراه با سایر کشورهای مستقل خواستار عقب نشینی شوند و سوریه ، افغانستان و عراق این کار را انجام دهند ، فشار غیر قابل تحمل است و باید ضعیف ترین حلقه سقوط کند. زمان آن فرا رسیده است که این روند آزادسازی تعریف شود ، زیرا هر دقیقه که می گذرد ، این مردم کسانی هستند که در آینده نزدیک تلفات غیرنظامی و نظامی را متحمل می شوند.
استراتژی ارتش عراق و سوریه باید با هدف قطع جاده های غیرقانونی در مرزهایشان صورت گیرد ، عبوری که مزدوران داعش از آن برای حمله و سرپوش گذاشتن بر پایگاه های آمریکایی استفاده می کنند ، تاکتیکی که قبلاً مشخص شده است.

در حال حاضر ، داعش به عنوان یک جنبش نابود شده است و اکنون تنها سلولهای سازمان یافته در قالب مهاجمان باقی مانده اند که توسط نیروهای مسلح اشغالگر محافظت می شوند. بنابراین اگر دولت ، كه دستور ضروری پارلمان را برای آغاز خروج از ائتلاف آمریكا و داعش گرفته ، عراق را از دست نیروهای خارجی آزاد نكند ، حملات و كشته شدن ها بیشتر خواهد شد. تحلیلگران جدی موافقت می کنند که از این پس مسئولیت هر گونه مرگ و میر را بر عهده خواهد داشت. وقتی یک مهمانی ضعف نشان می دهد ، دخالت و آسیب بیشتر می شود.

مدرسان آمریکایی در اردوگاه های آموزش تروریست ها

لازم است به جهانیان فاش شود که ایالات متحده بنیانگذار و مادر تروریسم مدرن و معاصر است.، نشان دادن نقاب واقعی به چین ، روسیه ، هند و همه کشورهای خودمختار بستگی دارد: درج جنبش مردمی یمن انصارولا در لیست تروریست های این جنایت علیه بشریت برای جلوگیری از سازمان ملل ، صلیب سرخ و سایر سازمان ها از صادرات محصولات کشاورزی ، داروها و تجهیزات پزشکی ، کمک به شکست بشردوستانه در یمن.

در دنیای امروز ، آنچه دولت آمریكا ادعا می كند ، فقط از ترس اعلامیه حاكمیت خود ، فقط توسط كشورهای پیرو دنبال می شود ، گرچه روند جهانی شکست دادن خشونت تحمیل شده توسط واشنگتن است که باعث ضعف بیشتر سیاست اشغالگری امپراتوری ، غارت و هرج و مرج آنها در کره زمین می شود .

این یک قانون تاریخ است و تکریم فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ، سپهبد قاسم سلیمانی و معاون الحشد الشب ، ابومهدی المهندیس اجتناب ناپذیر است.

منبع: تلویزیون اسپانیا

ترجمه: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *