[ad_1]

ج مقاله گزنده و تمسخر آمیز، به وقت نیویورک سخت می زند محمد بن سلمان ، شاهزاده سعودی متهم به بودن تحریک کننده قتل روزنامه نگار هاشوگی و در آخرین پروژه “عجیب” خود به نام خط.

دقیقاً همانطور که تصاویر شرم آور از رنزی که با خودش عبادت می کند مدرسه انگلیسی ناجور به محمد بن سلمان، در طول به اصطلاحداووس از کویر“، که در ریاض، جدید شلاق بی رحمانه شاهزاده نخست وزیر سابق ایتالیا با احترام احترام گذاشت.

این روزنامه پروژه ای را که در سواحل شمال غربی کشور برپا خواهد کرد ، شناسایی می کندعربستان سعودی شاهزاده به آن بسیار وابسته است و به او اعتماد دارد کوه پول.

باید متولد شد شهرهای با انتشار صفر، بنابراین بدون جاده و ماشین. مدینه فاضله ای که رقم هیولای آن 500 میلیارد دلار باشد.

روزنامه آمریکایی نوشت: “پول زیادی ، حتی با معیارهای سعودی.” این یک بخش نیست بن سلمان انتقاد شدید پرتره یک دهقان غنی شده است.

فیلم تبلیغاتی را برای مشاهده کنید خط جایی که همان اتفاق می افتد مگابایت به معنای “غوطه ور شدن در قالب به طور معمول استکبار سعودیکه پیروزی مذهبی و شکوه سلطنتی را با هم مخلوط می کند “. به طور خلاصه ، نفخ کامل.

این فیلم با ویرایش سریع بزرگترین اکتشافات علمی و فنی قرن بیستم آغاز می شود به وقت نیویورک. چه کسی سپس شروع به کار می کند ، با اشاره به اینکه این ویدئو شامل تصویری “ناسازگار” از بنیانگذار عربستان سعودی ، پادشاه عبدالعزیز آل سعود. چه مشکلی دارد؟ این که شاه را جشن می گیرند “گویی که از نظر سبک مبتکر است استیو جابز به جای اینکه یک جنگجوی صحرا شتر سوار شود. “

مگابایت تعیین می کند خط “انقلاب تمدن”. و با توجه به جدید“به نظر می رسد او معتقد است كه طبیعت خود به دستور اوست. چرا نباید زیاد تعجب کرد مگابایت ایده های عجیب و غریب را از سال 2017 ترویج می دهد..

در این فرصت شاهزاده برعربستان سعودی صحبت کردن برای اولین بار در نئومبزرگترین پروژه اینده خط این بخشی است

“L”استکبار ستیزی پشت این پیشنهادات ، پرورش یافته توسط نسل ها بله مردها (از جمله مشاوران غربی با درآمد خوب) برای هر کسی که وقت خود را در آنجا گذرانده باشد آشنا خواهد بود عربستان سعودی“، ادامه دارد نیویورک تایمز خرد کردن شاهزاده.

روزنامه با کمی سم اضافه کرد: “اما انتظار کمی احتیاط بیشتر از آن وجود دارد.” مگابایت، حداقل در این مرحله “، زیرا او متهم به دستور” شرور “است ترور جمال هاشوگی، روزنامه نگار مخالف که توسط او جذب شده است کنسولگری عربستان در استانبول با عذرخواهی و سپس ، خفه و تکه تکهمن از یک قاتل تیمی ارسال شده توسط ریاض.

شاهزاده محمد بن سلمان قتل را محکوم کرد. و او هرگونه نقشی را انکار کرد. اما جامعه جهانی تردیدی ندارد: او در پشت این جنایت است.

وی گفت: “تواضع در خوب یا بد بودن در ژن های Mbs نیست.” جدید – او همچنان به حمله و زندانی کردن منتقدان خود ادامه می دهد که گوییقتل خاشوگی هرگز به نور نمی آید. اما شجاعت او اجازه داد قفس را رها کندنهاد مذهبی برعربستان سعودی و این باعث محبوبیت فوق العاده آن به ویژه در میان جوانان شد. “

“کسی که وقت خود را در شهرهای موجود سپری کرده استعربستان سعودی ممکن است تمایل به شروع دوباره باشد. آنها گرد و غبار و زشت هستند – جبران ناپذیر خرد می شوند نیویورک تایمز. – مذهبی از ذهن بسته ریاست بوروکراسی فاسد که مخالف تغییر هستند. اما مناظر سعودی از قبل پر شده است پروژه های بزرگ شکست خوردند و یا رها شدند. برخی از سعودی ها به تصاویر این فیلم پاسخ دادند مگابایت با نظرات ترش در مورد لزوم بازسازی شهرها و محله های موجود ، “نتیجه گیری مقاله ای است که توسط رابرت اف. ورث امضا شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *