[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، یک رکورد 145 میلیون دلاری “پول تاریک” دریافت کرد ، نوعی جمع آوری کمک مالی از اهدا کنندگان ناشناس. وی گفت ، روشی که سال ها توسط دموکرات ها مورد انتقاد قرار گرفت بلومبرگ .

این مبلغ تقریباً پنج برابر 28.4 میلیون دلار “پول تاریک” است که از طرف رقیب وی ، رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ جمع آوری شده و از رکورد 113 میلیون دلار نامزد نامزد ریاست جمهوری در کمک های ناشناس در سال 2012 فراتر رفته است.

در مجموع ، 1.5 میلیارد دلار جمع آوری شده توسط بایدن برای تبلیغات انتخاباتی خود به خودی خود یک رکورد برای نامزدی است که با یک رئیس جمهور فعلی روبرو است.

“بایگانی خاموش”

به گفته بلومبرگ ، دموکراتها در راس جنبشی طرفدار ممنوعیت پولهای تاریک در سیاست بودند و معتقد بودند که پس از آن طرفداران می توانند نامزد را “بی سر و صدا” برگردانند بدون اینکه خود را در معرض بررسی عمومی قرار دهند. “افکار عمومی هرگز توضیح کاملی درباره اینکه چه کسی کمک کرده است ، نخواهند داشت [Biden] “برای برنده شدن در مسابقه کاخ سفید ،” آژانس گفت ، و توضیح داد که اهدا کنندگان ناشناس “همان دسترسی را به کسانی که نام آنها فاش شده است ، خواهند داشت ، اما بدون آگاهی عمومی از اینکه چه کسی هستند و چه تأثیری می توانند داشته باشند.” .

مردیث مک گی ، مدیر اجرایی گروه حمایت از امور مالی مبارزات انتخاب یک ، گفت: “هدف پول تاریک جلوگیری از افشای اطلاعات عمومی در حین کسب اعتبار خصوصی است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *