[ad_1]

در حالی که در ایتالیا برخی از سیاستمداران بودند آنها مایلند عرضه محصولات مرتبط با دفاع به مصر را به حالت تعلیق درآورند و برای سایر کشورهای خاورمیانه ، ایالات متحده آمادگی خود را برای تأمین آخرین نسل سیستم های پیشرفته به قاهره تأیید کرده است.

مصر واقعاً دریافت کرده است چراغ سبز وزارت امور خارجه به دست آوردن یک سیستم اقدامات متقابل مادون قرمز برای هواپیماهای بزرگ (LAIRCM) برای محافظت از هواپیماهای رئیس دولت و تیرانداز در دو معامله به ارزش 170 میلیون دلار.

68df4516-e64c-4c8f-a9fc-21bfd5e17f9a

در تاریخ 29 دسامبر ، وزارت امور خارجه ایالات متحده فروش سیستم LAIRCM را به قیمت تقریبی 104 میلیون دلار به نورثروپ گرومن تصویب کرد. سیستم AN / AAQ-24 در هواپیمای ایرباس A340-200 مورد استفاده عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر استفاده خواهد شد.

سیستم، قبلاً در سال 2019 توسط قطر برای محافظت از دو هواپیمای بوئینگ B747-800 که توسط امیر استفاده می شود خریداری شده است، محافظت جامعی را در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات موشکی فراهم می کند. این سیستم تقریباً کاملاً در یک غلاف وجود دارد که در قسمت زیرین بدنه نصب شده و به راحتی از هواپیما به هواپیما منتقل می شود.

در همان تاریخ ، وزارت امور خارجه ایالات متحده فروش 20 غلاف را برای خرید هدفمند به مصر تصویب کرد غرفه های هدفمند پیشرفته Lockheed Martin AN / AAQ-33 Sniper (ATP) و تجهیزات مرتبط با هزینه تقریبی 65.6 میلیون دلار.

عج

AN / AAQ-33 برای جایگزینی کپسول های قدیمی LANTIRN از 20 جدیدترین جنگنده F-16 در ناوگان نیروی هوایی مصر با بیش از 200 هواپیما از این نوع ، F-16 Block 52 (16 C و 4 D) ساخته شده است. دو نفره) ، با برنامه Peace Vector VII به دست آمده است.

“فروش پیشنهادی با فراهم آوردن فرصت های اضافی برای هدف گذاری دقیق برای امنیت مرزها و مبارزه با تروریسم ، ظرفیت و اثربخشی مصر را برای مقابله با تهدیدات فعلی و آینده بهبود می بخشد.

توانایی اضافی برای یک حمله دقیق به مصر اجازه می دهد تا عملیات را انجام دهد در حالی که آسیب های ناشی از آن را به حداقل می رساند “.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *