[ad_1]

فاش شد: برنامه جدید ایالات متحده برای تجدید ساختار داعش (داعش)

ایالات متحده طرحی جدید برای ایجاد ناامنی در مرزهای سوریه و عراق دارد: این کشور به دنبال توزیع مجدد عناصر داعش (داعش) به عراق است.

این موضوع روز شنبه توسط یک منبع محلی آشنا به این ماجرا در مصاحبه ای با خبرگزاری عراق المالومه فاش شد و تأکید کرد که حملات اخیر آمریکا به مرز بین دو کشور عربی با هدف بیشتر برای تجدید ساختار این گروه انجام می شود. داعش تروریستی و حرکت عناصر این باند را تسهیل می کند .

به گفته این منبع ، طی روزهای اخیر هواپیماهای آمریکایی و اسرائیلی چندین حمله به نیروهای سوری به ویژه علیه مراکز فرماندهی کنترل مرز و مرکز امنیتی فرماندهی سوریه انجام داده اند.

وی افزود: این حملات با هدف مجبور کردن نیروها برای عقب نشینی از مناطق فوق الذکر و تخلیه مرز سوریه صورت گرفت.

“اسرائیل با اطلاعات ارائه شده توسط ایالات متحده به سوریه حمله می کند”
سوریه: حملات اسرائیل همکاری اسرائیل با تروریست ها را نشان می دهد.
سوریه تقبیح می کند که اسرائیل با سرعت حملات گروههای تروریستی به سیستماتیک به خاک سوریه حمله می کند.

این منبع همچنین گفت که ایالات متحده در تلاش است تا حملات خود را به واحدهای سیار محبوب عراق (الحشد الشعبی ، به زبان عربی) در مرز افزایش دهد تا عناصر داعش را به خاک عراق منتقل کرده و آنها را به صحرای آل هدایت کند. انبار – منطقه وسیعی که تا سوریه امتداد دارد – و منطقه التارتار ، در شمال الرمادی ، پایتخت الانبار (عراق غربی).

در همین رابطه ، منبع هشدار داد که با ارائه چنین فرصتی به واشنگتن به تروریست ها ، عراق سرانجام با یک بحران امنیتی جدید روبرو خواهد شد.
به گفته این منبع ، چندین گزارش نشان می دهد که نیروهای آمریکایی و نیروهای دموکراتیک سوریه (SDF) – یک شبه نظامی عرب-کرد متحد واشنگتن – به بیش از 12000 تروریست داعش اجازه داده اند از اردوگاه الحول سوریه در الحسکه (شمال شرقی) فرار کنند. جایی که آنها نگهداری می شدند

بالگردهای آمریکایی تروریست ها را منتقل می کنند

در همین زمینه ، منابع سوری در صحنه روز پنجشنبه به کانال تلویزیونی لبنان المیادین اطلاع دادند که بالگردهای متعلق به اشغالگران آمریکایی گروههای زندانیان داعش را روزانه از زندانهای الحسکه به مراکز آنها در عراق منتقل می کنند.

منبع: تلویزیون اسپانیا

ترجمه: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *