[ad_1]

لندن – شهرداران بنادر فرانسه در کانال مانش و دریای شمال خواستار ایجاد “نیروی هماهنگی بهداشت اروپا” هستند که به کنترل کیفیت مواد غذایی وارد شده از انگلیس اختصاص دارد. برای شهرداری های رو به سواحل شمالی فرانسه ، اتحادیه اروپا پس از Brexit در معرض “رقابت نزولی بین بنادر اروپا” است که برای دریافت کالاهای بیشتر و دستیابی به گردش مالی بیشتر ، آنها می توانند سطح و فرکانس کنترل کیفیت بهداشتی و بهداشتی را کاهش دهند.

“ما نمی توانیم در کیفیت غذای خود شک کنیم. اجرای توافق نامه تجاری با انگلستان نمی تواند منجر به اختلاف رفتار بین بنادر اروپا شود “، آنها در فرجام خواهی منتشر شده در زمین نخست وزیر سابق ادوارد فیلیپ ، شهردار لو هاور ، ناتاچا بوچارد كاله ، پاتریس ورگریت ، دانكرک ، فردریک کوویلیر از بولون سور مر و پاسکال کانفین، رئیس کمیته محیط زیست و بهداشت پارلمان اروپا. به گفته مدیران شهر بندر ، ابتکارات اتحادیه اروپا برای محافظت از کالاهای وارداتی مورد نیاز است ، زیرا شواهدی در مورد “استراتژی دامپینگ وجود دارد که به نظر می رسد دولت انگلیس می خواهد آن را ارتقا دهد” ، و به عنوان شواهد “اظهارات اخیر خود را به نفع توسعه GMO و مجوز سموم دفع آفات نئونیکوتینوئید در انگلستان ، در حالی که برای کشاورزان اروپایی ممنوع است.

این نگران کننده است که محصولات مقصد ایرلند شمالی ، بنابراین با استانداردهای بهداشتی و زیست محیطی انگلیس که با آنهایی که در اروپا وجود دارد متفاوت است ، ممکن است در نهایت به طور غیرقانونی وارد بازار اروپا شوند. برای امضا کنندگان نامه سرگشاده ، تقویت ظرفیت گمرک ، که توسط کشورهای جداگانه اتحادیه اروپا راه اندازی شده است ، در حال حاضر اولین قدم است، اما این کافی نیست: «ما به هماهنگی در خارج از مرزهای فرانسه نیاز داریم. شهرداران می خواهند دولت فرانسه پیشنهاد ایجاد یک نیروی ویژه هماهنگی بهداشت اروپا در میان فعالان درگیر ، به عنوان مثال ، به کمیسیون و شرکای اتحادیه اروپا پیشنهاد دهد.، کانال انگلیسی و مقامات بندری دریای شمال ، مقامات ملی و اروپایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *