[ad_1]

مرز

موارد استثنا در مورد تعهد پاریس برای شرکت های حمل و نقل و “شهرک های مرزی”

Ventimiglia – فشار جدید پاریس در مورد تعهد بافر به شرکای اروپایی: همانطور که جمعه شب توسط نخست وزیر ژان کاستکس اعلام شد ، محدودیت بهداشت از یکشنبه 31 ژانویه به حمل و نقل زمینی گسترش می یابد. اما قانونی ظاهر می شود که مناطق مرزی را نجات می دهد. برای اطلاع رسانی ، کنسول فرانسوی ونتیمیگلیا ، بررسی مقدماتی این فرمان و بنابراین منتظر رسمی شدن ، راجر بروكيرو. “من هستم سه استثنا وجود دارد – کنسول را از طریق تلفن توضیح داد – یکی برای کارگران ، دیگری برای حامل ها ، دیگری برای حوضه های مرزی ».

دیروز به دست آوردن جزئیات بیشتر ، به ویژه در مورد مناطق تحت تأثیر ، امکان پذیر نبود. امید این است که بخش فرانسوی دریای آلپ دریایی و استان امپریا به همین ترتیب در نظر گرفته شود.
کنسول بروکیرو گفت: “البته ، این ماده جدید در مورد کونئو و استان آن نیز صدق می کند.” تمام محدودیت های محلی همچنان معتبر هستند، مناطق رنگی و بافر اجباری مورد نیاز ایتالیا از 22 سپتامبر گذشته. این تصمیم فرانسه بخشی از اقدامات جدیدی است كه به موجب آن پاریس تلاش می كند تا از محاصره سوم از زمان ابتلا به بیماری همه گیر جلوگیری كند. از جمله ، بسته شدن مرزها با کشورهای غیر اتحادیه اروپا ، به جز به دلایل ضروری ، و مراکز بزرگ خرید غیر غذایی وجود دارد.

انتخاب برای محدود کردن محدودیت های بهداشتی مرزی مطابق با است توصیه های کمیسیون اروپا به رهبری اورسولا فون در لاین: مدیر اجرایی اتحادیه اروپا توصیه کرده است که سفرهای غیرضروری انجام نگیرد ، رنگ قرمز را به مناطق خطرناک که باید تحت اقدامات محدود کننده تر قرار گیرند اضافه می کند (این یکی از آخرین موارد است که همیشه در حال انجام است ، Paka) ، اما همچنین توصیه می کند که در مناطق بلافاصله مرزی اعمال نشود.

پس از تأیید استثنا ، درک اینکه اسناد پلیس فرانسه در صورت بازرسی چه اسنادی را قبول می کند ، ضروری خواهد بود. اینکه کارت شناسایی کافی باشد کافی نیست: ممکن است مدارک اقامتی لازم باشد. اما اگر تأیید شود ، گامی در جهت جبران خسارت بین قوانین ضد همه گیر و اصلاحی است ، به طوری که زندگی نه تنها برای کارگران بلکه برای خانواده های جدا شده از مرز ، برای دانشجویان ، برای تجار در مشکلات جدی غیرممکن است. به طور کلی برای افرادی که بیش از دلایل مهم برای نقل مکان و قطعا برای رفتن به تعطیلات ندارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *