[ad_1]

برای مقابله با گردش ویروس ، فرانسه تصمیم گرفته مرزهای خود را به روی کشورهای غیر اتحادیه اروپا ببندد.

امانوئل مکرون
فرانسه: ترس از نسخه جدید Covid.

از یکشنبه 31 ژانویه 2021 ، فرانسه مرزهای خود را به روی اتباع غیر اتحادیه اروپا می بندد. “مگر اینکه یکی باشد دلیل قانع کنندهتصمیمی برای مقابله با شیوع همه گیری و انواع مختلف ویروس در گردش خون.

فرانسه مرزهای خود را به روی کشورهای غیر اتحادیه اروپا می بندد

این اعلامیه مستقیماً از سوی نخست وزیر ژان كاستكس اعلام شد: “هر ورود به فرانسه و هر خروج از قلمرو ما به یا از کشوری خارج از اتحادیه اروپا انجام خواهد شد ممنوع به جز به دلایل قانع کنندههیچ محدودیتی اضافی در مقایسه با آنچه در حال حاضر برای اتباع اتحادیه اروپا اعمال شده است وجود ندارد.

به گفته برخی منابع دولتی ، فرانسه در حال آماده سازی محاصره سوم برای جلوگیری از گزینه ها ، به ویژه یکی از منشأ انگلیس است.

اگرچه اولیور وران وزیر بهداشت بار دیگر تأكید كرد كه این كشور در مرحله رشد شدید اپیدمی نیست ، اما تعطیلی عمومی در برابر فلات عفونت حدود 20/18 هزار مورد در روز است برای چندین هفته

فرضیه رایج این است که ماکرون a را انتخاب می کند قفل هیبریدی، یعنی کمتر جامد از دو مورد قبلی. یعنی با مدارس باز و دانشگاه ها حداقل یک روز در هفته به صورت حضوری قابل دسترسی هستند.

ماکرون روی واکسن ها

در همین حال ، رئیس جمهور در مورد واکسن و به ویژه انتخاب برخی کشورها مانند انگلیس صحبت می کند تا آنجا که ممکن است دوزهای اول را تجویز کنید تأخیر در مورد دوم. “از یک طرف ، همه آژانس ها و صنایع پزشکی می گویند که برای تزریق واکسن به دو تزریق نیاز است که حداکثر فاصله آن 28 روز است. از طرف دیگر ، کشورهایی وجود دارند که استراتژی واکسیناسیون آنها فقط استفاده از یک دوز است. مطمئن نیستم که خیلی جدی باشد– ماکرون گفت.

وی در کلاس 1997 در استان کومو متولد شد و در دانشکده ادبیات دانشگاه میلان شرکت کرد. با Notizie.it همکاری می کند

مخاطب:


مخاطب:
دبورا فاراولی

وی در کلاس 1997 در استان کومو متولد شد و در دانشکده ادبیات دانشگاه میلان شرکت کرد. با Notizie.it همکاری می کند

همچنین بخوانید

واکسن Covid Barnier

خارجی

این را میشل بارنیه ، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در مورد Brexit اعلام کرد. تاکنون حدود 3 میلیارد دوز سفارش داده شده است.

کووید

خارجی

حاج حسن یونس ، معروف به نگهبان گربه ها در مسجد الاقصی اورشلیم ، پس از عقد قرارداد با کوید درگذشت.

آلمان کشورها را با گزینه ممنوع می کند

خارجی

ممنوعیت ورود برای ورود از کشورهای دارای گزینه: آلمان از خود دفاع می کند.

تیم WHO در بیمارستان ووهان

خارجی

تیم WHO از بیمارستانی در ووهان بازدید کردند که اولین بیماران مبتلا به ذات الریه را در خود جای داده بود ، بعدا مشخص شد علت آن Covd است