[ad_1]

گزینه های مختلف و کنترل مرزهای داخلی: اروپا تقسیم شده است: ماکرون و مرکل خواستار محدودیت هستند

ماکرون – عکس از طریق وب سایت

انواع Covid-19 در مرکز بحث اتحادیه اروپا است. انگلیسی ، که در حال حاضر ترسناک ترین است ، در حال حاضر به شصت کشور گسترش یافته است. طی 24 ساعت گذشته 1800 مورد مرگ در انگلیس رخ داده است. گزینه همه گیر را تحت تأثیر قرار می دهد. مرکل و مکرون اصرار دارند ، اما بروکسل زمان می برد و در حال حاضر محدودیت پروازهای بین المللی را ندارد: راه حل باید از اجلاس بعدی اتحادیه اروپا باشد. در همین حال ، لندن ، تحت تأثیر این گزینه ، تمدید محاصره تا تابستان را رد نمی کند. در ضمن ، آنجلا مرکل از کشورهای عضو می خواهد که رویکرد هماهنگ در مبارزه با همه گیری: “اگر کشورها مسیرهای کاملاً متفاوتی را طی کنند ، که من در حال حاضر نمی بینم ، اما این ممکن است اتفاق بیفتد ، پس ما باید آماده اقدامات شدید باشیم و بگوییم: ما باید دوباره کنترل مرزی

اگر می خواهید همه اخبار ما را در زمان واقعی دنبال کنید کلیکCA اینجا

گزینه های کوید ، آلمان و فرانسه می خواهند مرزها را ببندند

در همین حال ، پاسخ مدیرعامل اتحادیه اروپا به فرضیه ، ترس آلمان و حمایت فرانسه ، در مورد محدودیت های گردش هوا دیری نمی پاید: “برای اقدامات مربوط به سفر علیه Covid هماهنگی بهتری لازم است. هر محدودیت در آزادی حرکت باید متناسب و بدون تبعیض باشد. بستن کلا مرزها فایده ای ندارد. “ فرانسه از آلمان حمایت می کند ، زیرا شیوع جدا شده و پراکنده در سرزمین ماورا آلپ مشاهده می شود. در عین حال ، برای ایتالیا ، Miozzo از cts گفت: محدود کردن گردش بین کشورهای عضو می تواند ایده خوبی باشد ، اما دستیابی به آن دشوار است.

همچنین بخوانید> کوید ، در فرودگاه ها از سگ استفاده می شود

در همین حال در بریتانیای کبیر، به شدت تحت تأثیر گزینه قرار گرفته است ، گسترش کامل را کاملاً رد نمی کنید قفل تا تابستان. جانسون ، نخست وزیر انگلیس گفت ، اکنون خیلی زود است ، اما وی احتمال بسته ماندن برای مدت چند ماه در انگلیس را کاملاً رد نمی کند.

همچنین بخوانید> دولت ، در بدو ورود فرمان 5 نوشیدنی های غیر الکلی

که دقیق ترین ایرلاین است
آلیتالیا – Pixabay

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *