[ad_1]

این روزنامه نگار آمریکایی ملانیا ترامپ را اسکورت کرد. بدون خشم دو استاندارد در سمت چپ.

آلن فریدمن ، آن روزنامه نگار آمریکایی متخصص در امور سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و غیره. بگذریم ، او صدایی شبیه اولیو دارد. ما سالهاست که آن را در تلویزیون خود می بینیم.

فریدمن هرگز پرزیدنت ترامپ را دوست نداشت ، اما خصومت بیشتر از عوامل شخصی ناشی می شود. دیروز ، روزنامه نگار مزاحم وی را از گلدان خارج کرد ، حتی تا آنجا پیش رفت که ملانیا ترامپ را به عنوان اسکورت تعریف کرد. فاحشه در عمل. البته فریدمن اکنون می تواند خود را توجیه کند و گفت که منظور وی از اسکورت اسکورت بوده است ، همانطور که به معنای واقعی کلمه ترجمه شده است ، اما فریدمن حدود صد سال در ایتالیا بوده است ، بنابراین او نه تنها ایتالیایی را به خوبی صحبت می کند ، بلکه تفاوت های ظریف آن را نیز می داند. ، اصطلاحات و آداب و رسوم. وابسته به زبانشناسی. برای ما ، اسکورت به معنای فاحشه است ، در این مورد بحث کمی وجود دارد. و فریدمن این را خوب می داند! او واقعاً یک کلاهبرداری بی ادبانه بود: او در پشت سوerstand تفاهم احتمالی مورد استفاده در ترجمه پنهان شده بود تا دقیقاً منظور خود را بگوید.

با این حال ، مسئله این است که هیچ کس از فریدمن خواسته است که خود را توجیه کند ، چه در استودیو و چه در پرچمداران روزانه چپ میانه. همان کسانی که اگر این کلمه ، اسکورت ، به زنی نزدیک به عقایدشان خطاب می کرد ، مدونا را بهم می ریختند. خشم مثلاً لورا بولدرینی کجاست؟ کجا عصبانیت همه روزنامه نگاران است که برعکس ، جنگ علیه ماشین گرایی را آغاز می کنند. ما آنها را نمی شنویم. و ما آنها را نمی شنویم زیرا ساکت هستند. ترامپ در سمت چپ نیست ، بنابراین ملانیا شایسته حمایت نیست. فقط دیروز ، همانهایی که سکوت می کنند اکنون یک آشفتگی پوچ ایجاد کرده اند ، فقط به این دلیل که کسی سعی کرده چیزی در مورد انتخاب Polverini ، که ناگهان “یک همراه” شد ، بگوید. فقط کسی که سعی در مشاهده داشت مورد حمله قرار گرفت ، بعنوان یک شوونیست شناخته شد و متهم به تبعیض جنسی شد ، فقط برای نشان دادن عجیب بودن چنین تغییر ناگهانی پرچم. اما پولورینی در حال حاضر یک شریک است ، بنابراین او از محافظت برخوردار است ، ملانیا هنوز هم نیست ، بنابراین می توان آن را اسکورت نامید.

استاندارد دوگانه ، چیزی که فقط “دشمنان” برای آن محکوم می شوند ، در حالی که اگر همان کار توسط “دوستان” انجام شود ، پس شما آن را نادیده می گیرید. استادان استانداردهای دوگانه کباب پز بودند ، ظاهراً به دلیل نزدیک بودن آنها به او ، حتی قسمتهای مرکز چپ نیز مانند آنها می شوند.

به درد ما نمی خورد. ترامپ طرز تفکر ما نیست ، اما آلن فریدمن ، در مورد ملانیا صحبت می کند و او را اسکورت می نامد ، یک شوونیست مرد بی ادب و بی ادب است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *