[ad_1]

سوزن. در واقع ، محور. ماریو دراگی ، نخست وزیر ، که می تواند در یک روز با لیگ و حزب دموکرات در مورد کمپین واکسیناسیون ، اصلاحات و دیگر مسائل سیاسی و با روسای جمهور چین ، روسیه و ایالات متحده در مورد بحران در افغانستان صحبت کند. تبدیل شدن به سد واقعی اتحادیه اروپا.

در آلمان ، جایی که تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم فراتر از انتظارات بود ، که نشان دهنده بهبودی فراتر از پیش بینی ها بود ، آنگلا مرکل رفت و با رأی گیری در اواخر سپتامبر (بعید است) تحریف شده ، تصویری از کنترل ناپذیری کامل ظاهر می شود که ماه ها و ماه ها برای مذاکره به طول می انجامد. تشکیل قدرت اجرایی جدید در برلین.

در فرانسه ، امانوئل مکرون به شدت تضعیف شده است – در نظرسنجی ها او به سختی از 20 درصد فراتر رفته است – و با ریسک جدی بازگشت به الیزه به سمت انتخابات ریاست جمهوری سال آینده حرکت می کند. در این تصویر ناامیدکننده از قاره کهن ، دراگی – با وجود بیش از 80 درصد حمایت در پارلمان ، علیرغم مشاجرات روزانه – یک نقطه شروع واقعی است. وزیر دم لورنزو گرینی در خارج از کشور بسیار ارزشمند است و یک متحد ضروری برای کاخ سفید و پنتاگون است.

تخلیه نیروهای ایتالیایی از فرودگاه کابل در مقایسه با آشفتگی (به عبارت ساده) که ابتدا توسط آمریکایی ها ، بلکه توسط بریتانیا و سایر کشورهای نه تنها در اروپا ایجاد شد ، موفقیت آمیز بود. اساساً ، دراگی رابطه ای عالی با جو بایدن ، اما همچنین با ولادیمیر پوتین ، قدرتمند کرملین و شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین دارد. و هرگز ، زیرا در این مرحله ، پس از به دست گرفتن قدرت طالبان در افغانستان ، گفتگو با مسکو و پکن – که روزها با حاکمان جدید افغانستان مذاکره کرده اند – ضروری است.

و بنابراین نخست وزیر به یکی از ویژگی های اتحاد بین ناتو تبدیل شده است ، که همواره با رهبری ایالات متحده علیرغم اشتباهات جنجالی بایدن ، و نیروهای جدیدی که پس از نقطه عطف در کابل ، روسیه ، چین ، بلکه ترکیه و هند ظهور می کنند ، ظاهر می شود. بنابراین – منابع معتبر اکثریت اعم از حزب دموکرات و دولت در سمت راست را توضیح دهید – در بروکسل ، بنابراین اورسولا فون در لاین و در برلین (مرکل) ، مانند پاریس (مکرون) مطلقا نمی خواهند دراگی منتقل شود به کویریناله در چند ماه آینده ، جایی که رئیس جمهور نقش رسمی و نمایندگی بیشتری دارد.

در این مرحله ، با کار SuperMario در گروه G20 در ماه سپتامبر برای گفتگو با مسکو و پکن در مورد افغانستان ، در Palazzo Chigi مورد نیاز است. او به صورت عملی و درجا به صورت اول شخص خدمت می کند و بنابراین به عنوان رئیس دولت خدمت می کند و نه به عنوان رئیس دولت. نه تنها این ، نخست وزیر دراگی همچنین به مرکل و مکرون کمک می کند ، علاوه بر کل اتحادیه اروپا ، همچنین مانعی برای ناسیونالیست های پوپولیستی است که سر خود را علیه اتریش و مجارستان به دلیل پذیرش پناهندگان افغان در حال فرار بالا می برند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *