[ad_1]

نامیده می شود ریچارد بیگوت بارنت، 60 ساله و ساکن آرکانزاس ، یکی از طرفداران دونالد ترامپ که شب گذشته به کنگره حمله کرد او از پاهایش روی میز نانسی پلوسی عکس گرفت. که روی آن یک پیام تهدیدآمیز در پوشه ای نوشته شده بود: “ما عقب نخواهیم رفت”. برای شناسایی او ، بر اساس عکس هایی که آشوبگران دیروز در شبکه های اجتماعی منتشر کردند ، سپس به جهان سفر کردند ، رسانه های محلی مانند روزنامه دموکرات که همچنین عکس ها و فیلم های قبلی بارنت ، یک فعال محلی را ارسال کرده است.

بارنت نام مستعار Bigo را در شبکه دارد

بارنت امروز برمی گردد تا تحریک کند: “25 سانت روی میز برای پاکت گذاشتم ، من دزد نیستم“من برای او یادداشت بد نوشتم ، پاهایم را روی میز او گذاشتم و توپهایم را خراشیدم.”

این پیرمرد 60 ساله که با نام مستعار “بیگو” نیز در فضای مجازی شناخته می شود ، دیشب با اعتراف به خبرنگاران که مزاحم دفتر Pelosi بود ، مشکلی نداشت. اگرچه اندکی پس از آنکه دیگر از پاسخ دادن به تلفن های همراه خود متوقف شد ، امروز اظهار داشت واشنگتن پست.

نانسی پلوسی به ملی گرایان سفیدپوست حمله کرده بود

او نوشت که در شبکه های اجتماعی فعال بود ، بارنت شنبه گذشته به دلیل انتقاد از “ملی گرایان سفیدپوست” به پلوسی حمله کرد: که هر کسی که ناسیونالیست نباشد “به … خارج از ملت ما می رود”.

بارنت خود را طرفدار اجرای قانون اعلام می کند

دیروز بارنت درگیر درگیری هایی بود که به شورشیان اجازه می داد از سد پلیس عبور کنند و به کنگره حمله کنند ، بارها خود را حامی اجرای قانون اعلام کرده و اقدام به جمع آوری کمک های مالی برای آرکانزاس ، اداره پلیس بهار گوگرد ، جایی که ساکن شده و عکس هایی را با یک تی شرت با آرم “Blue Lives Matter” منتشر می کند. روزنامه ای هنگام تحویل چک به رئیس پلیس محلی ، این عکس را منتشر کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *