[ad_1]

مخالف سیاسی ناوالنی – که نماینده مخالفت روسیه در برابر غرب است اما در واقع نماینده تنها 2٪ از نیروهای مخالف است – از زمان بازگشت به مسکو به مدت 30 روز با عدالت بازداشت شده است. به همین دلیل ، جامعه جهانی افزایش یافته است و دولت ایتالیا – از طریق دی مایو – خواستار آزادی فوری وی شده است. با این حال ، برای آسانژ که تنها تقصیر او این است که وی تحقیقاتی را انجام داده است که همیشه اسناد با سیستم های نامشخص بدست آمده است ، انجام نمی شود. نگرش جامعه جهانی کاملاً آگاهانه به نظر می رسد و به همین دلیل است ناوالنی به خوبی می دانست که دستگیر خواهد شد. در واقع در رسیدگی می خوانیم که “بازداشت توسط سازمان تعزیرات فدرال درخواست شد ، که در اواخر ماه دسامبر ، زمانی که معارض هنوز در آلمان بود ، او را متهم کرد که هر ماه دو بار نزد قاضی نظارت در مسکو حاضر نمی شود ، نیاز به یک محکوم controvers بحث برانگیز سه و نیم ساله دارد که در سال 2014 برای وی حکم تعلیقی در نظر گرفته شده است. “در نهایت ، در ایتالیا نیز همین اتفاق رخ خواهد داد.

اما دقیقاً به همین دلیل است که وی از بخشی از قسمت دستگیر شدمقاله توسط مارکو بوندونی:

سازمان تعزیرات فدرال فدرال واقعاً دارد اعلام کرد از دشمن شرایط آزادی مشروط را که در سال 2014 به وی اعطا شده نقض کرد، هنگامی که وی در دادگاه ایو روش شرقی به جرم کلاهبرداری محکوم شد: وی بلافاصله مقامات خود را از انتقال خود به آلمان مطلع نکرد. این اتهام (به طور متناقضی ، اگر همان فکر کنیم پوتین گفت که شخصاً مجاز به تبعید خود شده است) همچنان به مقامات اجازه می دهد تا 48 ساعت او را بازداشت کنند. برای اشتباه گرفتن برنامه کتاب قلب بلاگر (“دوشنبه صبح پسرم زهار را به مدرسه می برم“) اما نه اینکه از عمل خارج شود.

تهدیدآمیزتر است اتهام جدید (کلاهبرداری شدید) که توسط کمسیون تحقیق در تاریخ 29 دسامبر گذشته (اولین جلسه دادرسی) ابلاغ شده است برنامه ریزی شده برای 29 ژانویه) با این حال ، به نظر نمی رسد ناوالنی از احتمال مجبور شدن برای دیدن آسمان شطرنجی برای مدت کوتاه تر یا طولانی ترسانده باشد: پذیرش خطر ، پیگیری فداکاری شخصی یکی از دو ویژگی متمایز اختلاف نظر روسیه است، از Decembrists تا مخالفان ضد شوروی. دیگری ، ارجاع به خود (شخصی گرایی ، نفوذ گرایی ، جدا شدن از جامعه واقعی) نیز در محافل مخالف رادیکال مسلط است و امکان پیش بینی آسان را فراهم می کند: سقوط ناگهانی سیستم پوتین ، که معترضین به آن امیدوارند ، یک دوره طلایی از رونق را نخواهد گشود. و دموکراسی ، اما در غیاب گزینه های معتبر ، این راه را برای شیاطین هرج و مرج باز می کند.

با این حال ، ناوالنی پوتین را به داشتن ساختمانی چند میلیارد دلاری در سوچی قبل از دستگیری متهم کرد. ظاهراً ، این نوع استدلال ها با توجه به فداکاری هایی که اکثر شهروندان روسیه برای تأمین مخارج خود انجام می دهند ، به عنوان یک مانع در نظر گرفته می شود ، همچنین به دلیل تحریم ها و فضای سیاسی بین المللی خصمانه با روسیه ، که بر انزوا این کشور حکمرانی کرده است. . اما با خواندن مقاله “نامه ای از مسکو” ، متوجه می شوید که اوضاع متفاوت است.
بنابراین ، اگرچه فساد در روسیه یک مشکل است (اما در کشورهای شوروی سابق که به غرب رفته اند ، حتی بدتر از آن). اتهامات علیه پوتین که الیگارشی ها با آنها می جنگند و با آنها می جنگند فقط با پایان نامحسوس بی اعتباری شخصی آغاز می شود تا انقلابی “نارنجی” ، که برای ایالات متحده بسیار عزیز است ، با سیستم های معمول انجام دهد.

@ ممنوع است برای صحبت کردن


کاخ راز پوتین؟ بیا راجع بهش حرف بزنیم …

آخرین تحریکات حیله گرانه الکسی ناوالنی نگران کننده است عمارت مجلل برای میلیاردها دلار که ولادیمیر پوتین در نزدیکی سوچی ساخته شود. افشا بلافاصله پس از ورود وی به مسکو و بازداشت اعلام شده در فرودگاه به اتهام کلاهبرداری جدی به طور تصادفی وارد شد. یعنی همزمان با یک رویداد رسانه ای با طنین بین المللی. بد نیست.

حیف که این یک داستان قدیمی است. نیمی از گاومیش بازیافت شده است. زیرا گفتن اینکه روس های فوق العاده ثروتمند اوقات خوبی را سپری می کنند یک چیز است ، چیزی که ما به خوبی می دانیم. متفاوت است اگر بگوییم رئیس جمهور هزینه می کند میلیارد دلار رشوه برای ساختن نوعی ورسای که این روزها فقط مطبوعات متوسط ​​می توانند آن را “راز” تعریف کنند. مقاله ای که روزنامه نگار روسی او را به فکر وا می دارد لو ایوانف فقط ده سال پیش (18 ژانویه 2011) منتشر شده است و ما در اینجا به طور کامل منتشر می کنیم. سپس ایوانف برای سایت کار کرد مطبوعات آزاد (مطبوعات آزاد) و مجبور شد با “کاخ پوتین” که قبلاً آشنا بود سر و کار داشته باشد. در مقاله ، ایوانف “افشاگری” چنین سرگئی کالسنیکوف را ذکر کرده است. او ده سال پیش در آنجا به پایان رسید. پس از آزادی روز گذشته ناوالنی ، که عمدتاً بیانگر سخنان کلسنیکوف در آن زمان است ، روزنامه نگار دیگری که ده سال پیش کار می کرد مطبوعات آزاد، دیمیتری ترشچانین، وی اظهار داشت: “من روزی که افشاگری های او با کولسنیکوف صحبت کردم. اما ما حتی مصاحبه را منتشر نکردیم ، همه چیز مزخرف به نظر می رسید ، هیچ چیز معتبری وجود نداشت. ” و ایوانونف افزود: “سپس من متقاعد شدم که این عمارت متعلق به شرکت تعاونی است و این همان چیزی است که هنوز هم معتقدم.” قضاوت در مورد خواننده نامه ای از مسکو.

توسط لو ایوانف یک گالری عکس از ادعای “اقامتگاه تابستانی” نخست وزیر ولادیمیر پوتین در پراسکووویکا ، نزدیک سوچی ، در وب سایت ویکی لیکس روسیه ظاهر شد. خود این سایت با احتیاط به شرح زیر اظهار نظر کرد: “سردبیران RuLeaks.Net یک سری عکس از ساختمان دریافت کردند که مطبوعات اخیراً گزارش دادند. نمی توانیم بگوییم این ساختمان چه کسی است ، ما فقط عکس ها را منتشر می کنیم. ” و “گفتگوهای مطبوعات” در این باره بود. Corruptionfreerussia.com به دیمیتری مدودف فرستاده شد (رئیس وقت فدراسیون روسیه ، ویراستار) یک نامه خاص سرگئی کلسنیکوف. در این نامه همچنین آمده است که “مجتمع تفریحی” ولادیمیر پوتین به ارزش یک میلیارد دلار در سواحل دریای سیاه در حال ساخت است. سپس معلوم شد که این کولسنیکوف یک شریک تجاری قدیمی بوده است نیکولای شاملوف است دیمیتری گورلوف، آشنایان قدیمی پوتین. شاملوف ، مانند پوتین ، از بنیانگذاران تعاونی اوزرو بود (اعضای این تعاونی در قدرت بودند) ، در حالی که گورلوف سهامدار Banca Rossiya بود ، همچنین یوری کووالچوک، یکی دیگر از دوستان پوتین.

طبق قانون ، این عمارت متعلق به شرکت شاملو است اما کولسنیکوف در نامه ای اطمینان داد که کاخ برای پوتین در نظر گرفته شده است. بعداً در مصاحبه با روزنامه آمریکایی واشنگتن پست، کولسنیکوف اطمینان داد که شاملوف مدیر دارایی پوتین است. مساحت این ساختمان 68 هکتار ، دارای باغ های انگور ، باغ های سبزیجات ، ذخیره گاه های بازی است. مردم محلی گزارش می دهند که از تابستان 2007 ، ساحل توسط دو حصار سیم خاردار از دریا به صخره محض مسدود شده و نگهبانان برای جلوگیری از عبور مردم از ساحل مستقر شده اند. ویراستاران مطبوعات آزاد او امیدوار است کسی از تعاونی اوزرو بیانیه ای در مورد ساختمان چند میلیارد دلاری منتشر کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *