[ad_1]

سال دوم بازداشت پاتریک جورج زکی از 8 فوریه آغاز شد. وی در 7 فوریه سال 2020 ، به محض ورود به فرودگاه قاهره بازداشت شد. وی در دانشگاه بولونیا در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های جنسیت تحصیل کرد و برای دیدار با خانواده اش به مصر بازگشت.

با توجه به بازسازی از عفو بین الملل، به مدت 17 ساعت تحت بازجویی قرار گرفت ، چشم هایش را بسته ، دستبند زدند ، سپس مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و برق گرفتند. و او خود را در تعلیق بازداشت موقت ، که در آن سی هزار مصری وجود دارد ، پیدا کرد و بیشترین اقدام مجازاتی توسط مقامات علیه کسانی است که مخالفان سیاسی محسوب می شوند.

این قانون به قضات اجازه می دهد تا بازداشت 45 روز تا دو سال بدون محاکمه را تأیید کنند. این اتهامات علیه زکی ساختگی است و بر اساس ده پست ارسال شده در فیس بوک از یک حساب کاربری است که به عقیده مدافعان محقق نادرست است. دلیل واقعی ارعاب است.

در مصر شصت هزار نفر زندگی می کنند حقوق بشر را تماشا کنید زندانیان سیاسی را تعیین می کند. در میان آنها فعالان ، وکلا ، روشنفکران و مبارزان اسلام گرا حضور دارند. علاوه بر بسیاری از شهروندان عادی ، اغلب دختران متهم به بی اخلاقی برای فیلم های منتشر شده در شبکه های اجتماعی هستند.

اما پاتریک زکی تاریخ ایتالیا است ، نه فقط مصری. از آنجا که او در بولونیا تحصیل کرده است و به دلیل اینکه تاریخچه او یادآور تاریخچه است جولیو رگنی، محققی که در 25 ژانویه 2016 در قاهره ربوده شد و کشته شد. تاکنون ، دولت ایتالیا هیچ اقدامی برای زکی انجام نداده است.

در این میان اما با یک مراسم کوچک و نه چندان تبلیغاتی که برگزار شد در 23 دسامبردر کشتی سازی موگیانو در لا اسپزیا ، فینکانتیری (یک شرکت عمومی ایتالیایی) اولین کشتی جنگی خریداری شده از قاهره به مبلغ 1.2 میلیارد یورو را به افسران نیروی دریایی مصر تحویل داد. به عنوان اثبات روابط تجاری پر رونق ، بدون هیچ گونه مزاحمتی ، بین ایتالیا و مصر برقرار بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *