[ad_1]

فوری: ارتش مورد حمله قرار گرفته است ، نیروهای هوافضای روسیه ساختارهای مخفی دشمن را در سوریه کشف و منهدم کرده اند (ویدئو)

فوری: ارتش در معرض حمله است ، نیروهای هوافضای روسیه ساختارهای مخفی دشمن را در سوریه کشف و منهدم کردند (ویدئو) | بهار روسیه
فعال سازی داعش در سوریه. نیروهای هوافضای روسیه و نیروهای دولتی SAR در حال آغاز عملیات گسترده ضد تروریستی در صحرای بادیه هستند.

علی رغم این واقعیت که داعش * در سوریه سرانجام در اوایل سال 2019 به عنوان یک کشور نیمه شبه وجودی متوقف شد ، باند های تروریستی باقیمانده همچنان به فعالیت های جنایتکارانه خود در قلمرو جمهوری ادامه می دهند (از خارج پشتیبانی می شود). اسلامگرایان در مناطق بیابانی کشور پنهان شده اند و از آنجا حملات خونین خود را انجام می دهند.

شب 24-25 ژانویه در استان های حمص و دیرالزور سوریه ، تروریست های داعش چندین حمله به کاروان های حمل و نقل نیروهای دولتی را که در امتداد بزرگراه فدرال در حال حرکت بودند ، انجام دادند. 7 ، که در نتیجه آن سه نفر کشته و 10 نفر زخمی شدند.
این اولین بار نیست که این حملات در ماه گذشته رخ می دهد.

در تاریخ 3 ژانویه ، تروریست های داعش مسافران یک اتوبوس غیرنظامی را زخمی کردند و 9 غیرنظامی از جمله یک کودک 13 ساله را کشتند. در تاریخ 30 دسامبر سال 2020 ، بزرگترین حمله شبه نظامیان در منطقه رخ داد: کاروانی از وسایل نقلیه که سربازان ارتش سوریه را به منطقه استراحت منتقل می کردند ، مورد حمله قرار گرفت. در نتیجه ، 30 نفر کشته شدند.

به نظر می رسد صبر نیروهای دولتی تمام شده است. ارتش سوریه عملیاتی گسترده را در استان های حمص و دیرالزور آغاز کرده است.
نیروهای هوافضای روسیه داعش را تعقیب می کنند
در اوایل 25 ژانویه ، یک هواپیمای بدون سرنشین روسی تعداد زیادی مخفیگاه تروریست ها را در مسیر پیدا می کرد و از بین می برد و یک کامیون پلیس (کامیونی با سلاح های ایستاده) در نزدیکی یکی از آنها پارک شده بود که از آنها برای حمله به نیروهای دولتی استفاده کردند. در ضمن ، دیگر نیازی به دانستن سرانجام آنها نیست. “

هواپیمایی روسیه در سوریه

شات در این فیلم در حدود 50 کیلومتری شمال شرقی پالمیرا توسط یک بمب افکن Su-24 شلیک شده است.

علاوه بر این ، منابع محلی می گویند ، در حالی که نیروهای سوریه در صحرا می چرخند ، هواپیماهای نیروهای هوافضای روسیه برای ضربه زدن به اهداف باز داعش کاملاً آماده خواهند بود.

خبر به روز می شود

تقویت نیروهای روسی و خودروهای سنگین به پایگاه استراتژیک کامیشلی در شمال سوریه می رسد

بیروت ، لبنان (18:30) – این هفته یک ویدیوی جدید به اشتراک گذاشته شد که نشان دهنده ورود نیروهای تقویت کننده ارتش و تجهیزات سنگین به فرودگاه استراتژیک کامیشلی در شمال شرقی سوریه است.

ویدئویی که روز سه شنبه در کانال RusVesna.SU یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است ، نشان می دهد یک هواپیمای باری روسی ایلیوشین ایل -76 وارد فرودگاه کامیشلی می شود که به دومین پایگاه بزرگ نظامی روسیه در سوریه تبدیل شده است.
ورود این تقویت کننده ها و تجهیزات نظامی تنها چند روز پس از درگیری نیروهای حامی دولت دفاع ملی (NDF) و نیروهای سنجش به رهبری کردها در شهر کامیشلی انجام می شود که منجر به بسته شدن موقت جاده می شود. فرودگاه کامیشلی. .

پس از خروج ارتش آمریكا از كامیشلی در سال 2019 ، ارتش روسیه نیروهای خود را برای اطمینان از صلح بین دولت و نیروهای تحت هدایت كردها مستقر كرد.

منابع؛ Rusvesna.ruاخبار المصدر

ترجمه: سرگئی لئونوف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *