[ad_1]

فوری: هواپیماهای هوافضای روسی نیروها را در منطقه درگیری شدید در مرز با ترکیه منتقل می کنند (ویدئو)

فوری: هواپیماهای نیروی هوایی روسیه نیروها را به منطقه نبردهای شدید در مرز با ترکیه منتقل می کنند (D) | بهار روسیه
برپیش از این ، روسیه رسماً از استقرار پست های مشترک روسیه و سوریه در منطقه عین عیسی خبر داد ، برای اولین بار در 28 دسامبر سال 2020 شناخته شد.
جمعه ، هواپیمای حمل و نقل نظامی نیروهای هوافضای روسیه انتقال نیروها را برای تقویت پلیس نظامی روسیه در استانهای رقه و هاسکه آغاز کرد ، جایی که وضعیت اخیراً در ارتباط با درگیری بین ترکها و کردها بدتر شده است.
یک منبع نظامی SAR همین را در بهار روسیه ذکر کرد.
به گفته یک منبع از نیروهای امنیتی سوریه ، اولین پرواز IL-76 امروز وارد کامیسلیا شد و در روزهای آینده پست ها در منطقه تل تمر و در برخی دیگر از شهرک های بزرگراه M4 ، در بخش کامیشلیا-حلب تقویت می شود. نیروهای کمکی پلیس نظامی که در حال ورود به استانهای رقه و هاسکه هستند ، آموزش های ویژه ای را دیده اند و تداوم حرکت ایمن غیرنظامیان و کالاها را در بزرگراه تضمین می کنند.

همانطور که پیشتر بهار روسی گزارش داده بود ، کاروان دیگری از خودروهای زرهی روسی در 12 ژانویه برای تقویت به عین عیسی رسید.
یادآوری می کنیم که از 20 دسامبر سال 2020 ، درگیری های شدیدی بین جنگنده های مورد حمایت ترکیه و مبارزان کرد در منطقه عملیات بهار صلح آمیز در شمال شهر عین عیسی آغاز شد و تا 28 دسامبر ادامه داشت. سپس ، پس از تقویت فوری مواضع مشترک روسیه و سوریه و با توافق طرفین ، اوضاع تثبیت شد. ترافیک مدنی بین استان های هاسکه و حلب برقرار شده است.
از ابتدای ژانویه ، پلیس ارتش روسیه ، طبق برآوردهای مختلف ، بیش از 1500 دستگاه خودرو و بیش از 3500 غیرنظامی را به منطقه اسکورت کرده است که به دلیل حملات در پایان سال 2020 در آستانه یک فاجعه انسانی بود.

پلیس نظامی روسیه

تقویت گسترده پلیس نظامی روسیه در منطقه از تل تامرا تا عین عیسی به حفظ ثبات در منطقه کمک می کند.

همانطور که روز دیگر توسط Ruskaya Vesna گزارش شد ، تحت حمایت پلیس ، برق در منطقه تل تامر برقرار شد ، همچنین به دلیل بمباران کشورهای مقابل قطع شد.

منبع: روسوسنا

ترجمه: سرگئی لئونوف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *