[ad_1]

پنج روز بعد حمله به کنگره از طرفداران دونالد ترامپ ، ظهور فیلم های جدید که سطحی از خشونت و پرخاشگری را بیشتر از آنچه در تصاویر اول نشان داده شده نشان می دهد.

شبکه های اجتماعی نشان می دهد که یک پلیس بیرون کشیده شده و روی زمین مورد ضرب و شتم قرار گرفته است ، همکارانش در حالی که در میان جمعیت گیر افتاده بودند مورد حمله قرار گرفتند ، تظاهرکنندگان آواز خواندند. “قلاب مایک پنس “، گروهی از شورشیان که به نظر می رسد به دنبال رهبران ارشد در ساختمان هستند.

در این حمله از سپرهایی که توسط ماموران ، چوب هاکی ، عصا و پرچم به سرقت رفته بودند استفاده شد. فراتر 50 افسر پلیس کاپیتول هیل مجروح شدند که 15 نفر بستری شده اند، عمدتا از آسیب های سر. یکی مرده.

ایالات متحده آمریکا: FBI بیش از 150 مظنون را به حمله در كنگره راهنمایی كرده است

این بخش و FBI در حال پیگیری هستند بیش از 150 مظنون در تحقیقات حمله به کنگره ، پس از اینکه وی قبلاً دستگیر شد و به حدود پانزده نفر متهم شد. نیویورک تایمز با پیش بینی آن می نویسد تعداد قطعا افزایش خواهد یافت.

این اداره پس از کمک عمومی برای شناسایی مظنونانی که بودند بیش از 70،000 “هشدار” دریافت کرد عکس ها و فیلم های مختلف در همین حال ، پلیس کاپیتول هیل تحقیقات داخلی را در مورد 10-15 افسر به دلیل نقش آنها در حمله آغاز کرده است. دو مورد قبلاً متوقف شده اند. تحلیلگران ، NYT ادامه می دهند ، در حال بررسی اطلاعات هستند تا بتوانند نقشی را كه سازمان های تروریستی محلی یا مخالفان خارجی در رادیكال كردن شورشیان دارند ، شناسایی كنند.

توییتر 70000 حساب تئوری QAnon را می بندد

توییتر “بیش از 70،000 حساب” مرتبط با آن را بسته است تئوری توطئه در سمت راست آنون: این تصمیم در پی حمله گروهی از طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به کپیتول هیل است. این را همین شرکت اعلام کرد.

در پرتو “خدایان وقایع خشن در واشنگتن و با افزایش خطر خطر ، بعد از ظهر جمعه سرانجام هزاران حساب را که عمدتا به اشتراک گذاری محتوای QAnon اختصاص داده شده متوقف کردیم. “از روز جمعه بیش از 70،000 حساب در نتیجه تلاشهای ما ، با بسیاری از موارد مدیریت چندین حساب توسط یک شخص ، متوقف شده است. “

در زیر چند تصویر از حمله ارسال شده توسط Quotidiano.net آورده شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=2Y6yb-PQr-g

توجه داشته باشید: تبلیغاتی که در صفحه نشان داده می شوند به طور خودکار توسط Google مدیریت می شوند. اگرچه همه فیلترهای لازم را تنظیم کرده اید ، اما ممکن است برخی از بنرها گیج کننده باشند. در صورتی که به اراده ما بستگی نداشته باشد ، از خوانندگان پوزش می خواهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *