[ad_1]

کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام آنها به تالار آنمر بازگشتند برای زنده ماندن از محاصره دیگر در انگلیس در انزوای کامل. در حالی که کوچکترهای خانه جورج ، شارلوت و لوئیس هستند رایگان برای بازی در فضای باز در باغهای وسیع حومه ، آنها روزهای خود را به کار هوشمندانه اختصاص می دهند ، روزانه برای چند ساعت به کاخ Sandringham در حال حرکت است (که با ماشین چند دقیقه راه است). چگونه آنها همیشه از نرم افزارهای ویدیویی گرفته تا وقایع خیریه دیجیتال تا ظاهر آنلاین شاهزاده خانم همه چیز را روان نگه می دارند؟ آنها به تیمی با دقت انتخاب شده اعتماد می کنند. اگرچه دوره تاریخی که ما پشت سر می گذاریم به ویژه برای همه ظریف است ، اما ویندوزورها همچنان با پرسنل خود بسیار خواستار هستند ، تا حدی که قوانین دقیق و بسیار سختگیرانه ای را بر آنها تحمیل می کنند.

کمبریج تیم دیجیتالی خود را گسترش داده است

کسانی که اعتقاد داشتند برای آنها کار می کنند خانواده سلطنتی این یک پیاده روی بود ، آنها اشتباه کردند. فراتر از ملکه ، مشهور به سختگیری در رعایت کلیه قوانین سختگیرانه پروتکل سلطنتی ، کیت میدلتون و پرنس ویلیام نیز با پرسنل خود بسیار خواستار هستند. خصوصیات اصلی ورود به دادگاه چیست؟ مخصوصاً در این دوره همه گیر ، محفوظ و محتاط باشید. در حقیقت ، دوک ها در کارهای هوشمندانه کار می کنند و ، شخصاً پس از رویدادها و جلسات رسمی ، قادر به انتقال از یک قسمت به کشور دیگر نیستند ، آنها تیم دیجیتالی خود را گسترش دادند ، که به آنها امکان می دهد در شبکه و شبکه های اجتماعی بسیار حضور داشته باشند. چه اتفاقی برای کسانی می افتد که به رازداری و اختیار احترام نمی گذارند؟ البته بلافاصله اخراج شد.

کارمندانی که استعفا دادند

همه گیری و محاصره های مختلف اعمال شده در ایالت انگلیس اعضای ستاد سلطنتی را سنگین کرده است و دلیل آن بسیار ساده است: برای سالم نگه داشتن ویندسور برای ماه ها ، از آنها خواسته شده است تا با خیال راحت از اعضای خانواده دور باشند. این موضوع به خصوص در ایام کریسمس که حتی خادمان ملکه الیزابت دوم نیز بودند ، کاملاً جنجال آفرید باعث شورش واقعی شده اند. طی چند ساعت گذشته ، کریستین جونز ، مدیر ارتباطات در کمبریج ، نیز استعفا داده و تصمیم گرفته است به یک شرکت سهامداری خصوصی نقل مکان کند. با این حال ، جیسون کناف ، مدیرعامل بنیاد سلطنتی از سپتامبر 2019 ، ماریا ترزا تورین بورالو ، پرستار بچه پرنس جورج ، شارلوت و لوئیس و دو زن مراقبت از ظاهر سلطنتی را حفظ می کنند ، یعنی آماندا آرایشگر کوک تاکر و سبک ناتاشا آرچر.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *